Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden nap veszekszünk a...

Minden nap veszekszünk a párommal. Miert van ez? Nem szeretjük már egymást?

Figyelt kérdés
Elég gyakran mondjuk idegességünkben hogy "utállak" ö is es en is mondom, tegnap legalább 3-szor vitáztunk. Teljesen kikészit. Mi egyutt élünk 1 éve es 3 honapja.
2010. júl. 21. 13:04
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

12:23-as vagyok..

De amúgy szerintem is vesztett ügy, de nem itélhetjük mi el a kapcsolatodat, tedd azt amit jónak látsz, csak angyon kérlek, hogy szedd össze magad, mert ha ennyire gyenge vagy, akkro majd ha szakitotok, akkor nagy az esélye, hogy megint ilyen pasit kapsz, ha észre veszi, hogy sebezhető vagy!!!

2010. júl. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Amúgy meg, nem akarlak megsérteni, de szerintem nem szeret téged..Ha igy beszél..Én arról vagyok hire,s hogy hisztis, és nagy szájú vagyok, és igen majdnem midnen nap összezerrenünk a barátommal, de ez 3 percig tart, mert ő tudja, hogy muszáj elhisztizzem ami bánt..De ezután midnen szép és jó, és gyönyörű..szóval érted? Szerintem csak érdekből van veled mostmár, mert nem beszélne igy veled..
2010. júl. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Sajnos én is szoktam ugy viselkedni mint a párod,ha nagyon stresszes vagyok,nem szép de ez van.De ettől még h elalszok haraggal,kiabálokstb,nagyon szeretem Őt.

Nem biztos h veszett ügy,de abban igaza van az előttem szólóknak,h szedd össze magad,csak akkor tudnak kikésziteni ha hagyod.

2010. júl. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
a pasik nagyon nem szeretik ha egy nő sir ezért vigaszt csak nagyon ritkán várj,és valószinű makacs is,ezért még nem biztos h vége van,de a legjobb ötlet leülni és VITA nélkül átbeszélni ki hogy érez és mit akar a másiktól
2010. júl. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

én sose mondanám a páromnak, hogy utálom


mondjuk nálunk vita sincs, mert ha valaki kicsit idegesebben vagy hangosabban szól, azonnal elnézést kér

2010. júl. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:

a papucs ..na az kér minden szarért bocsánatot.. Ha igaza van akkor is ? Vagy te halkan sziszeged azt, amit más a hangját felemeli ? Sziszegésedért te mit kérsz ?

De ha diplomaták vagytok sanghájban , akkor bocsi..

2010. júl. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
57%
22.54 nem ők azok, akik azért járnak ide, hogy a valószínűtlenül ideális és tökéletes életüket itt még inkább eltúlozzák, hogy a kérdező hadd érezze még szarabbul magát, azért mert ő csak normális. Nekik ettől jobb.
2010. júl. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
:D ez az utolsó pár hozzászólás...! :D (egyébként jogos)
2010. júl. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!