Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden nap veszekszünk a...

Minden nap veszekszünk a párommal. Miert van ez? Nem szeretjük már egymást?

Figyelt kérdés
Elég gyakran mondjuk idegességünkben hogy "utállak" ö is es en is mondom, tegnap legalább 3-szor vitáztunk. Teljesen kikészit. Mi egyutt élünk 1 éve es 3 honapja.
2010. júl. 21. 13:04
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

mi 2 éve élünk együtt de még mindig csiszolódunk:D

türelem

2010. júl. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Felgyűlt a sok stressz. Mindenkinek vannak szerintem ilyen időszakai, csak gyorsan térjél te legalább vissza a régi kerék vágásba, hogy nehogy aztán már késő legyen, mivel megszokjátok et a hisztit.
2010. júl. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Mi 10 év után kezdtünk el nagyon veszekedni, a háttérben az elégedetlenség volt. Ki kell deríteni, hogy kinek milyen vágyai vannak, mi lehet a konfliktus forrása.

Az én példám:

A férjem gyereket akart, én nem igazán, nem volt elég a pénz rá. Végül hitelt vettünk fel a szülésre.

Megszületett a gyerekünk, mellette nem lehet folyton ordibálni. Most is gyakori a vita de nem a gyerek előtt. Min vitázunk? A férjem rám akarja eröltetni az akaratát, én meg nem hagyom magam. Nehézségeim vannak a munkámban, neki könnyebben megy minden, ezen is ordítozunk. És sorolhatnám.

2010. júl. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha már nem veszekednétek, akkor lenen a gond, hisz akkor már nem érdekelne a másik rosszasága.Még ha megcsalna az se zavarna.Ameddig szeretsz vele lenni, addig nincs gond.
2010. júl. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Biztos szeretitek ti egymást, csak éppenséggel ingerültek vagytok, stresszeltek, stb. Ilyenkor az ember mondd hirtelen mindenfélét. Aztán meg is bocsájtanak egymásnak. Akkor nagy gond nincs. Ez egy ilyen időszak, nálunk is volt ilyen, hogy mindig fújtunk egymásra, aztán ahogy jött el is múlt.
2010. júl. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

Példaul tarsasagban mar nem is szeretek megszoloni mert mindig az rossz amit en mondok, mindig kigunyol de azt mondja hogy csak kötekszik. De tenyleg mindig belémköt mások elott, marmint a csaladom elott, mar őket is zavarja.

Akkor a bankot tegnap kellett volna kifizetni, s en mondtam neki az este h ma menjen es fizesse ki, mire ő azt mondta hogy MAJD! A bank nem a mi nevunkon van hanem a mamamen, es mar utobbi 2 honapban mindig telefonaltak h mert nincs kifizetve, mert mindig kesve fizette ki. S ezert mondtam az este h ne mindig hivagassak mar mamámat mert már szégyelem magam. MEg törtent egy autobalesetünk 1 honapja, es azota felek az autoban es mondom neki h menjen lassabban, erre kiabál. Akkor tegnap mentunk volna nagyvaradra, en vartam őt haza hogy elöször ebédeljünk, megteritettem meg minden, erre elkezdett velem veszekedni. Pedig igazan nem volt mért sietnünk, volt idő. Sokszor megbánt és nem is veszi észre. Már ha sirok is ezek miatt nem is vigasztal meg, hozzam se szol henm lefekszik es alszik. Csodálom hogy tud olyan hamar elaludni, en alig tudtam az este is sirtam. Azelott este is.

2010. júl. 21. 13:16
 17/28 anonim ***** válasza:
59%
most hogy végig olvastam az utolsó kommentedet ,hát ez szerintem már veszetett fejsze nyele.
2010. júl. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Szerintem túl gyenge lélek vagy!!!!

Szedd össze magad, ne hagyd , hogy ennyire sebezhető legyél!!

Lépjél fel, te is mint nő otthon, nehogymár csak neki legyenek hisztis napjai, és te is egy kicsit mutasd ki, hogy mindnere nem sértődsz meg, és ne szólj hozzá amikro megsért..mutasd azt h te haragszol rá. Vegye észre magát egy kicsit!!

2010. júl. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
mondd neki ha nem változtat a viselkedésén akkor elhagyod. nekem bejött. azóta nincsen ordibálás. ha vki feszült kiül kicsit a kertbe és ha megnyugodott akkor bejön.
2010. júl. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
A bajok háttere a pénz. Vagyis au adóság. Kitették a munkahelyerol es onnan felvette elöre 6 havi fizetését, Aztan beallt taxisnak, volt egy baleset, egy vagyonba kerul a javitattasa , akkor van a bankunk amibol kicsit renovaltuk a hazat amiben élunk, van a reszlet ami abbol all hogy a hütő, mosogép, aragaz van belolle. Plusz a rezsi. Munkat nem talaltam, pedig nagyon menni kéne dolgozzak, de mindjart vege a nyarnak, s meg van 1 ev sulim amit muszaly befejezzek, a parom se akarja h otthagyjam. En meg ha tudnek a suli mellett is elmennek dolgozni. Es tegyem hozza hogy az én csaladom sokat segit nekunk, mert tudak h nem dolgozom, es amig nem tudok elmenni addig segitenek hogy ne mondhassa a párom azt h ő tart el engem.
2010. júl. 21. 13:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!