Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha neki minden...

Mit tegyek ha neki minden csak az autókról szól?

Figyelt kérdés

A barátomnak már megint van egy autója és mindig csak azzal van elfoglalva. Egy csomó pénzt arra költ mert azt akarja, hogy tökéletes legyen a kocsija. Most ott akarja hagyni a munkáját és kamionsofőr akar lenni, hogy addig is autóba üljön. Már volt egy komolyabb balesete évekkel ezelőtt de ez nem is érdekli őt, ott folytatta ahol abbahagyta. Ha valami baj van vele akkor egyből szerel vagy ha ő nem tudja akkor hív egy szerelőt. Képes tízezreket költeni csak hogy tuningolja. A szobája tele van autós képekkel, jelekkel meg mindennel ami az autókhoz kapcsolódik.

Szerintem már beteges amit csinál. Már inkább nem is mondok neki semmit...de ha továbbra is velem akar maradni akkor szeretném ha kevesebb időt fordítana a kocsijára. Mit tegyek? Van valami ötletetek?

23/L


2010. júl. 21. 12:34
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
6 éve együtt vagyunk és nekem azzal nincs bajom, hogy szereti az autókat csak azzal, hogy 24 órából legalább 18-at autókkal tölt. Én nem akarom, hogy abba hagyja az egészet mert ha szereti akkor csinálja de szerintem foglalkozhatna kevesebbet is.
2010. júl. 21. 13:01
 12/15 anonim ***** válasza:
Meg tudlak érteni,de én a fél életem adnám egy ilyenért:)Én is éjjel-nappal csak autóznék,tuningolnék,szerelnék...És azt hiszem,én is többet vagyok az autómmal,mint amennyit vele töltenék.Te is találj magadnak valami jó hobbit,aztán te meg abban merülj el ilyen szinten:D
2010. júl. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A fiúk már csak ilyenek, én lány vagyok de irodában dolgozom, nincs külön hobbim,de így is csak 3-4 órám jut a páromra, de van h. ennél kevesebb.Nekünk kocsink sincs(nincs rá lóvé).Beszélj vele,de gondolom csak tölt veled vmennyi időt, hisz akkor ez nem lenne járás stb.Valamikor csak együtt vagytok?Ha meg együtt éltek akkor is beszélj vele, h. néha töltcsön veled pár szabad órát, vagy napot.
2010. júl. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
nevet is adott már a kocsinak? Akkor kóros, ha nem, akkor csak mondd azt, hogy igazságtalannak tartod, hogy a kocsiját jobban szereti, mint téged. Vagy keress magadnak te is egy hobbit, amivel őt idegesíted. Pl vegyél egy kisállatot, és arra szánj napi 3 órát, a pasira meg 5 percet, és ha beszól, akkor mondd azt, hogy menjen, beszélje meg az autójával.
2010. júl. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
összeismertethetnénk az én párommal.ő is autób.zi, kb. úgy mint a tiéd. :) nekem 4 évembe telt de már hozzászoktam,inkább még tippeket is adok neki,akkor hamarabb megunja a témát. döntsd el vagy megszokod vagy otthagyod. megváltozni nem fog az tuti ,tapasztalatból irom. ráadásul az én pasim egy ritkább autót újitgat és engem kér hogy segitsek keresni hozzá alkatrészt
2010. júl. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!