Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha neki minden...

Mit tegyek ha neki minden csak az autókról szól?

Figyelt kérdés

A barátomnak már megint van egy autója és mindig csak azzal van elfoglalva. Egy csomó pénzt arra költ mert azt akarja, hogy tökéletes legyen a kocsija. Most ott akarja hagyni a munkáját és kamionsofőr akar lenni, hogy addig is autóba üljön. Már volt egy komolyabb balesete évekkel ezelőtt de ez nem is érdekli őt, ott folytatta ahol abbahagyta. Ha valami baj van vele akkor egyből szerel vagy ha ő nem tudja akkor hív egy szerelőt. Képes tízezreket költeni csak hogy tuningolja. A szobája tele van autós képekkel, jelekkel meg mindennel ami az autókhoz kapcsolódik.

Szerintem már beteges amit csinál. Már inkább nem is mondok neki semmit...de ha továbbra is velem akar maradni akkor szeretném ha kevesebb időt fordítana a kocsijára. Mit tegyek? Van valami ötletetek?

23/L


2010. júl. 21. 12:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hát, ha nem annyira súlyos, hogy orvosi eset legyen, de ő sem változtat a helyzeten, ami nem jó neked, akkor neked kell. Érted, mire gondolok.
2010. júl. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Keress olyan valakit akinek Te vagy az első.
2010. júl. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

jujjdeismerős

párom szerencsére csak 2 évet kamionozott,mire összejöttünk megunta,fárasztó:D

de a kocsi...előző kocsija került kb 50ezerbe,meg vagy 2 milliot ráköltött...

mostani már drága kocsi,de eszméletlen mennyi pénzt visz el...két karcért ujrafestette...meg ez belée meg az...értékelem én,egy bizonyos határig...

néha sikerül elrángatni,hol hisztivel,hol egyébbel,de egyszerűbb ha segitek csinálni neki,és hamarabb kész...

23/N

2010. júl. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
ez a hobbija ,az élete. ha neked ez nem felel meg akkor keress mást. nem hiszem , hogy meg tudod változtatni. ha esetleg sikerülne is (mert válaszút elé állítod) sosem lesz boldog így.
2010. júl. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Miért kell egyből elhagyni?? Akkor azt gondold el hogy én a barátnőimmel ha voltam,

semmi másból nem ált a séta/játék/biciklizés hogy a lovakról áradoztam meg,

hogy mien jó lovagolni meg stb... hamar abba maradt a szevendély.

De még most is szeretem a lovakat

2010. júl. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
13 L
2010. júl. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Már lassan 10 éve ismerem és már akkor is nagyon érdekelték a kocsik amivel nekem igazából nincs bajom...csak foglalkozhatna néha mással is.
2010. júl. 21. 12:53
 8/15 anonim ***** válasza:
Neked nincs sznevedélyed? Kár akkor uncsi lehetsz. Ez nem betegség, ez az amikor az embernek igazi hobbija, szenvedélye van ami ehgy külön életforma... Ha nem tetszik keress mást. Ha nem csinál soha semmi mást akkor minek vagy vele? Gondolom mert kicsit túlzol és azért veled is van.
2010. júl. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ismerek ilyet, ő driftel,de talált olyan barátnőt, aki ezt elfogadja és így szereti ahogyan van.1-2 év alatt feleségül is vette és már van egy fél éves kisfiúk.Még mindig az autó az első,de ettől még szereti a családját.Ha nem tudod így elfogadni akkor keress mást, hisz gondolom nem melletted kezdett az autókért rajongani, hanem már így ismerted meg.Ne akard megváltoztatni.Mindnekinek jól esik ha ő az első,de még mindig jobb,mint ha megcsalna, szóval fogadd el vagy keres mást.25/l
2010. júl. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Sztem eltúlzod mindenkinek kell egy kis egyedüllét,hobbi valakinek több valakinek kevesebb idő jut rá,de ne akard ennyire átalakitani,biztos neked is van olyan oldalad ami meg neki nem szimpi teljesen.

Örülj neki hogy nem nőzik.

2010. júl. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!