Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért jó az embereknek hazudni?!

Mért jó az embereknek hazudni?!

Figyelt kérdés

van egy barátnőm aki folyamatosan, betegesen hazudik. nem olyan dolgokban ami bármin is változtatna, tlejesen felesleges dolgokban. kitalál történeteket, lehetetleneket, amikről tudom hogy nem igaz, bizonyítékom van rá, nem akarom részletezni, a lényeg hogy tudom hogy nem igaz. egész kis életet hazudik, nem értedm miért, tudja jól hogy én szeretném enélkül is. Nem tudok vele mit csinálni, nem akarok konfliktust mert komoly dolgokban viszont nagyon rendes. Godnolkoztam rajta hogy szólok neki hogy tudom ám mi van, de tudom hogy soha többet nembeszélne velem... pedig már nem is gyerek, 23 éves!

Mért jó ez neki? hogyan tudnám rávenni hogy hagyja abba veszekedés nélkül?


2010. júl. 20. 21:24
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
ezeknek a dolgoknak pont egy barátságban nem kéne így működniük... ő a népszerűséget hazudja általában, holott tudja hogy engem főleg ez nem érdekel. mármár azt látom rajtah ogy észre sem veszi hogy hazudik, annyira természetes. ma reggel is előadta magát, ilyenkormindig probálok általános dolgokkal témát terelni de mindig visszatér...
2010. júl. 21. 12:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!