Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Engem miért nem szeret annyira?

Engem miért nem szeret annyira?

Figyelt kérdés
Arról van szó hogy a mamám engem nem annyira szeret mink a többi unokáját.Például vegyük unokatesóm,ő nálam 2 évvel fiatalabb.Régen mindig verekedett folyton megharapott ok nélkül(nagyon)és amikor elkezdtem sírni mert fájt akkor kiszaladt és azt mondta h bántottam hiába volt rajtam harapás nyom neki hitt,mindig kivételezett vele.Ha mondjuk megyen hozzá akkor mosolyog és köszön nekem de ha meglátja h az unokahúgom ott van akkor egyből úgy örül mintha 2 éve nem látta volna.Azon is gondolkodtam h mivel a mamám anyukája és a mamám egyik lánya(Aki az unokahúgom anyukája)nagyon hasonlítanak és az unokahúgom is hasonlít rájuk,Nekik barna bőrük,szemük,hajuk van de és a másik mamámra hasonlítok és fehér bőröm kék szemem és szőke hajam van és ő utálta ezt a mamámat.Én sokkal kedvesebb vagyok és velem mégis szemetebb.És ez kicsit durva de úgy volt h vittem az öcsémet oviba és mindig úgy vittem h 8-kor indulok és nincs olyan messze mindig ilyenkor indultunk és 8 előtt tíz percel elkezd ordibálni h induljak el de mondjam h mindjárt megyünk és h még van 10 perc erre elkezd ordibálni h milyen gonosz vagyok és szívtelen erre direkt nem mondtam semmit hanem ráadtam a cipőt kabátot tesómra és eközben engem szidott nagyon durván és egyszercsak azt monda h utcalány vagyok ok nélkül erre elkezdetm sírni és mondta h nem mondjon ilyet többé erre azt mondta h most legalább tudod milyen érzés ha megbántanak.
2010. júl. 19. 22:34
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
De miért nem szeret annyira?Unokatesómmal én nagyon jóba vagyok de a mamámmal nem valami kedves.
2010. júl. 20. 16:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!