Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Családtag van kint külföldön?...

Családtag van kint külföldön? és nem rossz a hiánya? Annyira hiányzik a lányom, Kiment dolgozni Németbe egy céghez, és már nem láttam 3 hete.

Figyelt kérdés
Olyan rossz hogy nincs itt... A férjemmel és a fiam babájával vagyok.. legalább lekötöm magam.. 45N
2010. júl. 19. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős?
2010. júl. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én is kinnt dolgozom a párommal már lassan egy éve, de mindig megyünk haza a családhoz 3-4 havonta. De borzalmas, hogy megtudja viselni az embert, én minden találkozáskor és búcsúzáskor sírok, és olyankor mindig az van bennem, hogy nem akarok vissza menni, de utána rádöbbenek, hogy muszáj! De szerencsére már jövő év novemberében végleg hazamegyünk, már alig várom!!!
2010. júl. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
23 éves. Telefonál, de az nem olyan..
2010. júl. 19. 20:42
 4/7 anonim ***** válasza:
2.-ik vagyok igen a telefon tényleg nem a legjobb, mi skype-on szoktunk beszélni, és ugye látjuk is egymást és az sokat számít.
2010. júl. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem a mamám van külföldön. Ugyanis külföldi, csak anyum költözött magyarországra, és itt ment férjhez. A mamámat csak 2-3 évente látom, és van amikor évekig nem is tudok vele beszélni.:/ Persze telefonon azért lehetne, de az nem az igazi.

Mondjuk annyira keveset látom, hogy fel se tűnik a hiánya.

2010. júl. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi a két lányommal ugyanabban az országban élünk, de mások városokban, és egy évben 4-5-ször találkozunk csak, mert nincs rá lehetöségünk. Ez a felnötté válással jár.
2010. júl. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
25 éves lány vagyok kint külföldön. Épp tegnapelőtt jöttem vissza, végre hazamehettem 2 hétre. Mikor a repülő felszállt, a szívem majd' megszakadt és csak sírtam és sírtam megállás nélkül. A családom hiánya nagyon rossz, 4 éve lakom külföldön, de nem lehet megszokni. Kicsit könnyebb már, de mindig hazahúz a szívem. :(
2010. júl. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!