Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normálisak? (lent)

Szerintetek normálisak? (lent)

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőm meg a férje külön váltak amikor a gyerekük 2éves körül volt.A barátnőm sajnos egy hárpia és elérte hogy miatta ne törődjön a volt férje a gyerekkel hogy majd ő azt adhatja igy elő agyereknek hogy ő csak neki él az apa meg igy ugy...A kislánya most tiz éves és már magátol nem emlékezne az apjára ő meg a szülei álandoan odavágják a kislánynak hogy apádnak te nem kelettél ,csak az uj családját(gyerekeit)szereti téged nem mutogatják szegény kislánynak az uj családjával a volt férjet és persze teszik a megjegyzéseket holott ő miatta alakult igy.Amikor nekem mesél nem nagyon tudok szólni semmit de számomra már gusztustalan és arra készülök hogy beolvasok neki és aszüleinek is.Vélemény?
2010. júl. 19. 17:47
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

18:27 nem irt alá lemondonyilatkozatot,legalábbis én nem tudok rola gyerektartást is fizeti rendesen ugy tudom.

utolsó válaszoló!nálad a pont!!

2010. júl. 19. 18:43
 12/16 A kérdező kommentje:
én is álltam már olyan emberrel szemben akinek jo voltak a kapcsolatai és hiába volt gazam megvettek mindenkit és elitéztek bármit,sajnos ez valoság ,bár mese lenne h megtörténhetnek ilyen dolgok
2010. júl. 19. 18:45
 13/16 anonim ***** válasza:
Ez már csak azért sem állná meg a helyét,mert fordulhatna a legfelsőbb bírósághoz is az apuka ha úgy látja manipulálták a bírót.Azért mindent nem kell elhinni,ilyen tényleg nincs!
2010. júl. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A legfelsőbb biróságon csak magasabb az ár,de ugyan úgy megvehető bárki,fejétől bűzlik a hal.
2010. júl. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, mit gondolsz, nem tiszted beolvasni senkinek sem. Véleményed lehet, közöd viszont nincs, ezt el kéne tudni fogadni...
2010. júl. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
nem igazán a beolvasáson volt a hangsuly hanem azon hogy kinek mi a véleménye ezekről a dolgokrol és nem is beolvasni akarok nekik csak éppen nem vagyok köteles sem helyeselni sem hallgatni olyat ami el nem ertek egyet.
2010. júl. 20. 07:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!