Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne a jó megoldás? Többi...

Mi lenne a jó megoldás? Többi lennt.

Figyelt kérdés
Egy éve beleszerettem egy férfiba,ami azóta is tart,de nem olyan egyszerű a helyzet.Én 27 éves vagyok,mindketten családosak.Most sokan biztosan elítélnek,de úgy hiszem az érzéseket nem lehet irányítani,senki sem direkt forgatja fel az életét,néha a dolgok így alakulnak.8 éve vagyok a párommal,és sajnos amiért ez nálam kialakulhatott,az legfőképp abból adódott,hogy rengeteget vitatkoztunk különböző problémák miatt.Sokan nem fogják elhinni,de én a mai napig nem érzem magamat hibásnak,azért amiért voltak a konfliktusok.Egyszerűen csak nem akartak elfogadni a párom szülei.Én megtettem minden tőlem telhetőt,még azokután is,ahogy bántak velem,mindezt a jó kapcsolat reményében.Belefáradtam a sok piszkálódásba,abba,hogy hiába meséltem el az élettársamnak,azt,ami engem bánt,mindig csak vita lett a vége.Tavaly nyáron viszont egy olyan dolog történt velem,amit a mai napig nem tudok kiheverni,és bár tudom az lenne a helyes megoldás,hogy elfelejtsem,de aki nem járt még ilyen cipőben az úgysem tudja ezt átérezni.Egyszerűen nem tudom elfelejteni.Érdemes lenne vele beszélni és elmondani amit gondolok,vagy egy levelet írni?.Volt már,hogy beszélgettünk telefonon,párszor találkoztunk,(ő is tett félreérthető megjegyzéseket),ezért is nem tudom hova tenni ezt a dolgot.Nem vagyok egy olyan típusú nő aki szétszed családokat,ne értsetek félre,én még nem voltam soha ilyen helyzetbe,soha nem is gondoltam,hogy valaha ez megtörténhet velem.Viszont úgy érzem a lelkem megnyugodna,hogyha ő erről tudna.Válaszotokat előre is köszönöm.
2010. júl. 19. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hat nehez ugy az biztos,inkabb probald helyre hozni a kapcsolatot a paroddal ha erzel iranta meg valamit akkor inkabb azt probald meg.Elofordulhat hogy te kiteszed a ferjed es o aztan megis a csaladjat valasztja akkor mit fogsz tenni?Az hogy anyosodek nem fogadnak el,hat tojd le es ne foglalkozz vele csak a csaladoddal,ne kockaztass szerintem de te tudod.
2010. júl. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A családos pasi nem tud erről, neki akarsz levelet írni? Mert ez nekem nem volt világos.

A félreérthető megjegyzésekbe szerintem te képzelsz túl sokat, mert boldogtalanságodban az álmaidba akarsz menekülni.


Én nem ítéllek el, nem is lenne jogom hozzá, meg hiszem is, hogy a rendben lévő kapcsolatokba nem lehet belerondítani.


Viszont szerintem az baj, hogy nem érzed magad egyáltalán hibásnak. Egy kapcsolat mindig a benne lévő 2 emberen múlik, nem az egyiken, nem a másikon, hanem kettejükön együtt. És nem is a harmadikon (mint fent említettem.) Ez akkor is tartom, ha a 3. személy családtag vagy anyós.

A párodnak ki kellett volna állni érted, ellenük, ha igazad van, ha nem, akkor megmondani, hogy nincs igazad (bár akkor is ki kellett volna állnia, mert már elsősorban te vagy a családja, nem a szülei). Ha ezt nem tette, ez kettőtök hibája.

2010. júl. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Először válj el,azután keress magadnak másik pasast! És csak olyannal kezdj,aki független! Ne tedd tönkre más család életét!

Önuralommal úrrá lehetsz ezen a "szerelmen".

Lehet,hogy a másik vevő lenn egy kis kalandra,de nem hiszem,hogy ez boldoggá tenne téged. Ahogy az sem biztos,hogyha elválna akkor vele boldogabb lennél.

2010. júl. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Azon gondolkodj el inkább, hogy szereted-e a férjed, és hogy akarsz-e még vele lenni.

Ha igen, akkor verd ki a fejedből ezt a másik férfit, és tégy azért, hogy jobb legyen a kapcsolatotok.

Ha nem akarod, akkor pedig hagyd ott.


De gondolkozz el azon is, hogy ha nem lenne ott a másik férfi, akkor is otthagynád a férjed?

Ha igen, akkor nem tudom, mire vársz. Ha pedig nem, akkor ne kacsintgass ki.


Előbb rendezd a mostani életed, azután kezdj újba.

2010. júl. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!