Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjemet kihasznàlja a...

A férjemet kihasznàlja a sajàt csalàdja?

Figyelt kérdés

A szülei,testvére folyamatosan elvár töle.

Olyan dolgokat amiket ök is megtudnak oldani de tul lustak es kenyelmesebb nekik ha a férjem megoldja.

Egyik probléma hogy az apos iszik,anyos nem szeret vezetni ezért a férjem hurcolàssza öket vásàrolni,elviszi öket kirándulni...

Ha valami program van és velünk akarnak jönni hiába szeretném a férjemmel tölteni azt az idöt nem mer nemet mondani nekik.

A testvére is hasonlo,falunk laknak 1 kocsijuk van es ha a felesegnek kell a kocsi a férjem hivagotja menjen el érte es vigye haza delutan.

25 kmre laknak egyébként.

Es sok egyeb,pl: menjen már at füvetnyirni segiteni,asztalt odebbmozgatni.

At csalogatja hogy menjen at egy kavera aztan indulas elött hivja ha mar jön hozza mar a „kerekemelöt“.

Vissza termeszetesen akkor kerül ha a férjem elmegy erte.

Szerintem ez nem normàlis dolog.

A férjem is tudja de valahogy nem akarja belátni h ebböl ki kellene szakadnia.

Hogy vegyem rà mit tegyek h legyen önbecsülese es belassa ez nem mehet igy tovabb?


2019. dec. 2. 08:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
91%

Ha valami programotok van, ne kössétek az orrukra.

Anyós használjon tömegközlekedést, nem fog belehalni, mások se szoktak. 65 éves kor felett ingyen van. Vagy ha ez nem tetszik neki, a papát kellene s..be rúgnia, hogy ne igyon reggeltől estig, mert ő lesz a sofőr. Nem a ti problémátok.

Teljesen jól csinálja a férjed, hogy nem veszi fel a telefont. Ez a legegyszerűbb megoldás. Apukám is ilyen volt, ha felhívott, már tudtam, hogy valamit kérni fog, az nem érdekelte, hogy vagyok. Ha nemet mondtam, megsértődött. Volt, hogy emiatt nem volt kedvem felvenni a telefont, és utána napokkal visszahívtam, hogy bocsi, miért is kerestél múltkor? Addigra általában megoldotta, plusz egy idő után valószínűleg kapcsolt. Most már ha nagy ritkán felhív, általában azzal kezdi, hogy "hogy vagy?", és ritkán kér tőlem szívességet :)

2019. dec. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
32%

Igazad van, hogy nem normális.

Ettől függetlenül úgysem tudsz mit csinálni, úgyhogy a kérdésed költői. Mint ahogy a válaszok is azok, mert hiába írják, hogy légy keményebb, ha a férjed mamlasz.

2019. dec. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
15%

A férjednek már bármit mondhatsz, egyik fülén be, a másikon meg ki, mert örökké a családjával bajlódsz.

Hol az ócska tévéteket sajnálod anyóséktól, hol a virágtartót, vagy a fene tudja még milyen kacatokat.

Mivel azt naponta kiírtad és törölték, most jössz ezzel.

Én nem firtatom, hogy kinek van igaza, de mivel a dolgok nem változnak és neked így nem jó, akkor csak te tudsz kilépni a kapcsolatból és odébbállni.

2019. dec. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
60%
Nézd ha a férjed hülye, akkor nem tudsz csinálni semmit.
2019. dec. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
40%

hÁNY ÉVES VAGY,12? Házasság előtt persze soha nem volt ilyen gond,csak házasság után jött.

Nyisd ki a szád vazze,hogy ez meg az nem tetszik !

2019. dec. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!