Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám teljesen ellökött...

Anyám teljesen ellökött magától! Egyáltalán nem érdekli, mi van velem. Szerintetek mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
21 éves fiú vagyok. Anyámmal.nevelőapámmal(aki a 2 legkisebb tesóm apja) és 7 kisebb tesómmal élek egy háztartásban. A legkisebb húgom még csak alig egy éves. És nem teljesen egy apától vagyunk. Soha semmi baj nem volt, az elején. A nevelőapám nem olyan régen, alig 4 hónapja döntött úgy, hogy visszamegy anyámhoz, és megpróbálják együtt.Azóta kezdett anyám és köztem elmérgesedni a helyzet. Nekem 3 éve van komoly párkapcsolatom. Elég sokáig nem vetettem meg a kábítószert,mert elég rossz társaságba kerültem. Erről anyám tudott, és tett is ellene.Azzal sikerült leállnom, hála neki.Megbeszéltük. hogy a múltamat nem fogjuk elővenni soha többet, ami megtörtént megtörtént. Viszont engem a nevelőapám olyan szinten utál, hogy az kimondhatatlan, anyámat teljesen ellenem fordította. Ha nem is csinálok semmit, csak lemegyek a konyhába, és ott van a nevelőapám, folyamatosan beszól hogy ennyi idősen még mindig eltartatom magam(ami jogos lenne, ha nem fizetnék anyámnak havonta az ott tartózkodásom miatt, meg hasonlók), és mindig azt mondja, hogy én csak egy drogtól elbutult hülyegyerek vagyok. Amikor anyám is ott van, és hall mindent, sem áll mellém. Ami nekem nem esik ugye valami jól. És már eljutottunk addig a szintig, hogy ha csak hozzá szólok anyámhoz a nevelőapám jelenlétében, olyan bunkón válaszol(ha válaszol), hogy még magam is meglepődöm rajta, Viszont amikor éppen nincsen ott, akkor normálisan is tud beszélni velem. Valamelyik nap bevallom, ugyan ez volt, ugyan úgy a konyhában, ráadásul vendégek is voltak nálunk. Amikor már körülbelül hatvanadszor drogtól elbutult hülyegyerekezett le, meg még több és több ilyen és ehhez hasonló jelző, nem gondolkodtam semmit, csak elborult az agyam, és a konyhai ajtón az üveget kiütöttem. Vérzett a kezem, nagyon, és anyám akkor is csak annyit tudott mondani, hogy igen drágám, talán igazad van, meg hogy ki fogja fizetni az üveget.Egy cseppet sem érdekelte teszem fel a lelki állapotom, vagy a testi épségem.Az egyik vendég segített bekötni meg kitisztítani a sebemet. Aztán egy nagyon jó hírt kaptam valamelyik nap. Mondta a barátnőm, hogy terhes. Én nagyon nagyon örülök neki, és gondoltam elmondom anyámnak, hátha ez majd érdekelni fogja. Oda mentem hozzá, elmondtam neki a nagy hírt. és annyit mondott, hogy imádkozz. hogy a ne rád hasonlítson. Nagy fiú vagyok már, de mégis, annyira nagyon rosszul esik, hogy ennyire nagyon befolyásolja a nevelőapám, és többet számít neki, mint a saját gyereke. Szerintetek mit csinálhatnék?
2010. júl. 18. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Anyád egy hülye k.rva, akinek többet ér egy buta gyökér férfi f.sza, mint a saját gyereke.
2010. júl. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
most h terhes a barátnőd költözz és többet feléje se nézz
2010. júl. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

De a barátnőmmel még semmi féle képpen nem költözhetek össze, ő jóval fiatalabb nálam. Viszont az anyja is örül a babának, lehet ha megengedné náluk dekkolnék:)

Köszi a válaszokat!

2010. júl. 18. 17:43
 4/8 anonim ***** válasza:

Az egészben azt nem értem, hogy miért élsz anyáddal egy háztartásban - azt irod, hogy fizetsz az ottlakásért. Akkor inkább menj valahová külön (esetleg a barátnödeel közösen) és éld a saját életedet.

Viszont az, hogy dühödben kivered az ajót üvegét, szerintem elég gyerekes dolog, egy felelöségteljes ember tudja magát kontrollálni.

2010. júl. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Anyukádat minősíti sajnos, hogy számára fontosabb a nevelőapád, mint Te. Én is összecuccolnék, aztán kalap, kabát. Többet feléjük sem néznék. Remélem, hogy rendbejön az életed, és boldog leszel végre!
2010. júl. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Költözz a barátnődhöz,vagy költözzetek el 1ütt valahova.Gondolom dolgozol.Én a te helyedben többet nem foglalkoznék anyámmal.Ha neki fontosabb a fickója mint a gyereke,akkor nem érdemel meg téged!Majd akkor látni fogja hogy mit rontott el.
2010. júl. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azért próbáltam minél tovább ott maradni(van saját keresetem kitudnék venni albérletet nem arról van szó), csak az egyik nagyobb húgom viszont nagyon fél a nevelőapámtól, és amikor egyszer felmerült bennem, hogy keresek albérletet, nem is pesten, hanem ahol a barátnőm lakik, zokogva mondta nekem hogy ne hagyjam őket egyedül vele, (Nyilván nem csak velem ennyire ellenszenves azóta anyám.) Nem fogok persze életem végéig otthon maradni, most is jó lenne ha a barátnőm anyja rábólinta az odaköltözésemre, mert akkor félig meddig egy ügy megoldódna.
2010. júl. 18. 17:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Sztem a költözés lenne a legmegfelelőbb cselekedet, akár albérletbe, akár a barátnődhöz, de amint írtad, hogy a húgod ezt mondta, csak egyet tennék: úgy beverném a nevelőapuka arcát az anyuka előtt, hogy még protézissel sem tudnák megoldani a fogait...
2010. júl. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!