Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél ha megtudnád hogy...

Mit tennél ha megtudnád hogy a lányodat megverte a férje? :- (

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat!24N
2010. júl. 18. 14:38
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Telebeszélni a lánya fejét? Szerinted m,egbocsátható a verés ?Még a gyerekeimet sem ütöttem meg soha, a mi családunkban ez nem lehetne beszédtéma, mert soha fel sem merült. Se a szüleim esetében, sem a mi házasságunkban. Ez nem megbeszélés témája, nincs miről beszélni. Ha egyszer megütötte, megteszi máskor is. Nem megbocsátható!!
2010. júl. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Ha a te neveden van az autó, a lopást bejelenteni.

Egyik válaszolónak: olyant nem tehet egy feleség sem, ami miatt megüthetné a sz.rházi, bunkó, neveletlen férje.

Ha én lennék a szülőd, akkor verőembereket keresnék, amelyik kezével megütött, azt eltöretném, több helyen.

2010. júl. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
15:03-as vagyok.egyáltalán nem írtam,hogy megbocsátható a verés.De sajnos tapasztaltam pár helyen,hogy anyuka még vagy 6 lapáttal rátett a dolgokra és telebeszélte a lánya fejét.fontos lenne azért tudni,hogy te kedves kérdező mit is szeretnél tenni,és elnézed e neki.Azt sem írtam,hogy nézze el a férjének,de szíve joga eldönteni hogy megbocsátja e vagy sem(függetlenül attól hogy a válaszadók mit tennének).
2010. júl. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

1 hívsz egy lakatost és most azonnal zárat cseréltetsz

2 kórház látlelet

3 rendőrség feljelentés

4 utána lehet anyáddal beszélgetni

2010. júl. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem akarok látni, válás lesz... engem még a szüleim sem vertek.. dehogy már egy ilyen barom hozzám nyúljon..Már megtettem, voltam rendőrségen stb..
2010. júl. 18. 15:23
 16/23 anonim ***** válasza:

1. szarrá verném

2. kitépném mind a 2 karját és a hátába állítanám

3. otthagynám

4. hazahoznám a lányomat


Szerintem menj vissza a szüleidhez, ha lehet jelentsd fel és válj el tőle.

2010. júl. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Igaz a verésre nincs bocsánat,de én azért kiváncsi lennék az okra is amiért idáig fajult a dolog.Én ahogy ismerem a lányomat azonnal összepakolna és haza jönne.De én azért kiváncsi lennék a vőm véleményére is,mert ez két ember kudarca.Mi volt?
2010. júl. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Orvoshoz vinném, aztán haza, akár a fülénél fogva, ha magától nem lenne annyi esze.
2010. júl. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Itt égég sok hülye ötlet van, amig nincs róla birósági határozat, addig nem zárhatod ki a férjedet, mert akkor akár rendöri segitéggel is joga van bemenni - MIVEL ott lakik. Az autó miatt feljelenteni, hoyg ellopta: ez CSAK akkor lehetséges, ha az autót te teljesen kifizetve hoztad a házasságba, ha a házasság alatt vettétek, akkor függetlenül attól, hogy kinek a nevén vak, közös, tehát neki is joga van használni.

Mielött valak félreért, a kérdezö oldalán állok, egy férj, aki megveri a feleségét, a szememben egy nagy nulla - a válópert inditása teljesen jogos.

De ezek a tanácsok csak arra lennének jók, hoyg a kérdezö kerüljön bajba.

2010. júl. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
köszönöm, azért fajult el a dolog mert rá szóltam hogy ne menjen el buliba, mert nem állunk túl jól, építkezünk.. ezért elkezdett velem üvöltözni... hogy mit képzelek hogy szabom megneki hogy mire költse a pénzt.. és ennyi volt.
2010. júl. 18. 18:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!