Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél ha megtudnád hogy...

Mit tennél ha megtudnád hogy a lányodat megverte a férje? :- (

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat!24N
2010. júl. 18. 14:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Lecsavarnám a tö*két. Amúgy meg orvosi látlelet és rendőrség. Ez nem tolerálható semmilyen szinten.
2010. júl. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem nagyon tudnék beleszólni az életébe.persze mondanám , hogy hozzám jöhet hagyja ott azt az embert..segíteném ahogy tudnám.
2010. júl. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Sokat nem tudnék tenni,ha a lányom annak elleére is vele akarna maradni.De biztos elmondanám a magamét mind a kettőnek.

Te vagy az akit a férje megütött?:S És nem tudod anyukát mit fog szólni?

2010. júl. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Vagyis téged vert meg a férjed?
2010. júl. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Egyértelmű hogy látlelet és rendőrség,no meg egy alapos beszélgetés a lánnyal,hogy mi váltotta ezt ki a férjéből!
2010. júl. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Igen engem, elég messze vagyunk egymástól ma este jönnek hozzám, még nem mondtam el nekik. Férjem elment,.. kizártam a házból, kocsimat is elvitte..
2010. júl. 18. 14:46
 7/23 anonim ***** válasza:
Először is elmennék hozzájuk, elővenném a férjét, elmagyaráznám, hova és merre... aztán összeszedném a lányomat és az unokámat, és elhoznám. Nem engedném, hogy egy vadállattal (bocs, nem artam megsérteni az állatokat) éljen együtt. Számomra elképzelhetetlen és elfogadhatatlan, hogy egy férfi megüssön egy nőt.
2010. júl. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom milyen a te viszonyod a szüleiddel, de a szülőkre általában mindig lehet számítani.

És, ha úgy adódik akkor élni kell vele. Szerintem sem tolerálható, hogy megvert.

2010. júl. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Számíthatok rájuk! legalább bennük megbizhatok.
2010. júl. 18. 14:53
 10/23 anonim ***** válasza:
Én biztos hogy kibuknék.Leülnék és beszélnék a lányommal hogy mi történt ami miatt a férje megütötte.Valószínűleg nem olyan,amivel verést érdemeltél volna(bár ezt nem tudni).az anyuka helyében bizony a férjjel is elbeszélgetnék,de nem tehetem meg hogy én mondjam meg a lányomnak,mit tegyen,bár jogom van ahhoz hogy véleményt nyilvánítsak,de ilyen esetben segíteni csak akkor lehetne ha a lányom is akarná.Nincs értelme a lányom fejét mindennel tele beszélni,hisz ez az ő élete,én tudok neki segíteni,de neki kell megoldani a problémát
2010. júl. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!