Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy ne zavarjon...

Mit csináljak hogy ne zavarjon az anyukám?

Figyelt kérdés

3 éve járok egy tánccsoporttal fellépésekre. Természetesen közönség előtt. Anyukám mindig azt mondja hogy nem jön el mert dolga van, de mindig látom őt a nézőtéren, nem is ez a baj, hanem az, hogy azt sem nézi meg hogy hol van, hanem amikor látható vagyok, táncolok, úgy les engem, hogy majd kiesik a szeme. Persze örülök neki hogy jó a kapcsolatunk, meg hogy érdeklem őt, és tisztában vagyok azzal hogy azért jön el hogy engem nézzen, de azért nem kéne annyira lesnie hogy feltűnő legyen, met már szóltak a barátnőim hogy észrevették anyát. Nem merem neki elmondani, mert nem akarom megbántani, de tudja hogy lámpalázas vagyok, és ez is fokozza. Nem egyszer rontottam már el, vagy léptem félre emiatt, annyira zavart. Próbálok nem rá figyelni, de a szemem sarkából mindig látom, és akármennyire is próbálom, nem tudom kiverni a fejemből. Tudom hogy nem nagy probléma. Ti mit csinálnátok? Mint mondtam, nem egyszer rontottam el a lépést ez miatt, de a szívemben nem is anyát hibáztatom, hanem magamat. A többiek családja azért nem ennyire feltűnő.


16/L


2010. júl. 18. 13:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mondd meg anyukádnak, hogy ne foglalkozzon veled, dobjon ki a lakásból, ne fizesse a tanulásodat, ellátásodat, nem kellene szeretnie téged, elköltözöl és titkos táncból fedezed ezeket a dolgokat, mert nem szereted, ha néznek, azt meg különösen nehezményezed, ha ő néz.
2010. júl. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a válaszokat. Igen, így volt. :)
2010. júl. 19. 12:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!