Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg szemét lennék?

Tényleg szemét lennék?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőm mostanában csak azért jár át hozzám hogy internetezzen,vasalja a haját,sminkelje magát és hogy a parfümjeimet használja.Már nagyon meguntam ezt és mondtam neki hogy ha csak ezért jön akkor inkább ne is jöjjön. És ezen megsértődött és mindenkinek azt mondja hogy én milyen szemét köcsög vagyok. L/17
2010. júl. 18. 09:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem vagy szemét.. ő teljesen kihasznált téged. jól tetted hogy elküldted
2010. júl. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igazad van, bár gondolj bele. Figyi én dolgoztam sokáig nyaranta nyáron, és tudni kell, hogy keresztlányomék is ott laknak. ő akkor két éves volt. Tizenkettőzés után mentem le hozzájuk és akkor odaültem a géphez netezni, mert ahol laktam ott nem volt. Lelettem bacva meg megjegyzéseket kaptam, hogy nem is a lányhoz megyek hanem gépezni. szóval ha van a gép lehet neki nincs az baj ha odaül? Nem is beszélget csak gépezik meg hajatvasal? Vagy mit vársz tőle pontosan?
2010. júl. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De van gépük csak nem engedi a tesója netezni mert vírust rakott már egy csomószor a gépükre.
2010. júl. 18. 10:07
 4/7 anonim ***** válasza:
De most akkor csak tényleg gépezni jár és ha végzett megy is nemsokára? Akkor jól tetted, ha megjegyezted neki. Neki ez most égő szerintem, hogy beszóltál neki. De jogos akkor. Ügyes vagy. :)
2010. júl. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Múltkor is jött aztán lefeküdt az ágyamra és azt mondta hogy maradjak csendben mert aludni akar....

Én maradjak csendben a házamban...

Amúgy megvan mindenük.Szerintem több mindenük is mint nekünk.

2010. júl. 18. 10:10
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ebben van olyan érzésem, hogy kettőtök közül ő tekinti magát dominánsnak. a jómód kijön a jánykából. Ilyen lesz majd a csávójával is, ha szerencséje lesz, egy csicskát talál akit ugráltathat.
2010. júl. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ő mondta neked a saját házadban hogy maradj csendben?

én a helyedben pofánb@sztam volna.

2010. júl. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!