Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mi ez már? Csak nekem...

Ez mi ez már? Csak nekem felháborító?

Figyelt kérdés

Bocsánat, de ki kell öntenem magamból mostmár. Apumnak van egy keresztlányára, ált. iskolai ballagására azt kapta aputól, hogy elmehetett Londonba, mert már mit tudom én mióta oda vágyott. Én ballagásra egy Vans cipőt kaptam. Most, az érettségire választhat autó és újfent Anglia között. De ÉN, a saját ÉDESAPÁMAT nem tudom rávenni egy nyaralásra. Örülök, ha egy strand belépőjegynyi pénzt ad.


Ez csak engem b.sz fel idegileg, hogy ennyire ajnározza a keresztlányát?


2010. júl. 17. 19:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
64%

Hát most leponytozhattok,brutálisan őszinte leszek hozzád kicsilány.

Egy kérdésem van hozzád viszont apud hány éves,meg a keresztlány?

Mert ha apud még fiatal és keresztlány között nincs nagy korkülömbség ergo a lány 13-19 mozog v több kicsit akkor szerintem ott nem biztos keresztszülő keresztgyerek kapcsolat van csak.és lehet leponytozni,de furi auto anglia,a gyereknek meg cipő,meg starndbérlet,apucik a szeretöjükkel szoktak igy kivételezni.

2010. júl. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
Bakker, abban amit az utolsó mond, lehet valami.:S:O
2010. júl. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
az egyik mostani válaszoló írta,h a pasik a szeretőjükkel szoktak így bánni... Nem akarok énse szemét lenni,de nagyonis van benne valami,persze ezek a kombinálások sose jók,mert az embert sokszor tévútra viszik,de lehet,h tényleg ez a helyzet. Azért én a helyedben,amennyire tudok utána járnék ennek a dolognak,mert ez vmi hihetetlen,h keresztgyereknek anglia a saját lányának meg egy pár cipő...
2010. júl. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
Tényleg brutálisan hangzik amit itt mondtak elöttem de lehet benne valami...
2010. júl. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
A keresztlány anyját húzza és nem a keresztlányt. mert apám majd' ötven éves a lány meg most lesz 18. De ez az idióta 18 éves, aki még mindig sztárokba szerelmes... magyarán, egy apácát is könnyebben megdugsz, mint őt.
2010. júl. 19. 22:57
 16/19 anonim ***** válasza:
hát lehet,de itt valami nem stimmel.
2010. júl. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Hátha így számolunk akkor lehet apud az apja a keresztlányának.(Nem jól hangzik ahogy leírtam,de értsd!)

Gondolkozz már egy kicsit,te aki álítólag a saját gyereke vagy csak egy cipőt kapsz,a keresztlánya meg kocsit,és külöldi utat?!Apukád biztos hogy a vér szerinti apukád?Vagy pedig a csaj valódi apja lehet,csak te/ti nem tudtok róla!


De hogy itt valami nem stimmel,az biztos.


22/L

2010. júl. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

apám sötét bőrű / hajú / szemű - én is.

a lány tejfelszőke, kék szemű. ő biztos nem apué. meg akkor még nem is ismerték egymást, mikor a lány megszületett.


szerintem, itt a Lány anyja miatt van mindez. hogy neki akar bevágódni. ez nem lehet? hogy ilyen "erőfitogtatás" gyanánt, hogy "nézd, én megtehetem ezt, én jobb vagyok a férjednél" duma. Nem?

2010. júl. 20. 00:09
 19/19 anonim ***** válasza:

Kérdező, igazad lehet.

Amúgy akkor a nő még mindig férjnél van? És ő is tud erről az egészről, hogy apád meg a felesége dugnak? Fura az is, hogy eltűri, hogy apád ilyen komoly ajándékokkal halmozza el a lányát csak úgy.

2010. júl. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!