Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mi ez már? Csak nekem...

Ez mi ez már? Csak nekem felháborító?

Figyelt kérdés

Bocsánat, de ki kell öntenem magamból mostmár. Apumnak van egy keresztlányára, ált. iskolai ballagására azt kapta aputól, hogy elmehetett Londonba, mert már mit tudom én mióta oda vágyott. Én ballagásra egy Vans cipőt kaptam. Most, az érettségire választhat autó és újfent Anglia között. De ÉN, a saját ÉDESAPÁMAT nem tudom rávenni egy nyaralásra. Örülök, ha egy strand belépőjegynyi pénzt ad.


Ez csak engem b.sz fel idegileg, hogy ennyire ajnározza a keresztlányát?


2010. júl. 17. 19:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
ezt mondd meg neki
2010. júl. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg, nem helyes ekkora különbség.
2010. júl. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
lehet mostoha tesó azért ajnározza ennyire. Igenis álj elé s mond meg a véleményed, s kérdezd meg mit lehetne tenni kettötök jobb kapcsolatáért.
2010. júl. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy ez nekem is bűzlik, nem természetes, hogy egy keresztgyerek fontosabb legyen, mint egy saját.Keresztgyereknek autó, sajátnak meg egy pár cipő? Valami nem stimmel....
2010. júl. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
hát ez nagyon nem normális... ha ez tényleg igaz akkor itt valami bűzlik.
2010. júl. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ez durva.:S Beszéltél már vele erről?
2010. júl. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Kétlem hogy a gyereke lenne. A lány anyjával szokott... khm. És van közös gyerekük is, aki ráadásul a keresztapjának tekinti aput. Beszéltem vele erről, többször is, de állítása szerint, megadná nekem, de én nem igénylem. Oké, hogy engem nem érdekel külföld, de legalább ajánlja fel, nem? Ha már ennyire szórja a pénzt.
2010. júl. 17. 23:13
 8/19 anonim ***** válasza:
Akkor tulajdonképpen a szüleid elváltak, és édesapád a keresztlánya anyjával él? Mert akkor sztem őt tekinti a gyerekének. Nagyon úgy tűnik.
2010. júl. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nem, a szüleim együtt élnek. Csak apám félre k*rt
2010. júl. 18. 11:12
 10/19 anonim ***** válasza:
Az de gáz:S Bakker ilyent se hallottam még! Amúgy mindenképpen mondd el neki,hogy mit gondol ilyenkor,mármint amikor más lányra több 10ezret elkölt te meg nem kapsz ló.szt se. De amíg nem kezdeményez beszélgetést én mondjuk hozzá se szólnék,még csak rá se néznék,amikor meg megkérdezné mi a bajom akkor csak úgy önteném magamból!
2010. júl. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!