Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan nők, akik...

Vannak itt olyan nők, akik nyitott kapcsolatban élnek? Hogyan élitek ezt meg?

Figyelt kérdés
Tehát van egy pár,akik együtt élnek,szeretik egymást,de időnként mindketten párhuzamos kapcsolatokat is fenntartanak. És nem féltékenyek a másik esetleges kalandjaira. Vannak ilyenek? Konkrét esetekre volnék kíváncsi!
2010. júl. 17. 12:10
1 2 3
 21/28 anonim válasza:
24%
Látom az irigységnek sok arca van :)
2010. júl. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Én megértem azt is aki a nyitott kapcsolatot preferálja és azt is, aki ennek ellenkezőjét.

Mindenkinek a saját döntése, hogy hogyan éli az életét, ezt nem lehet megvetni és sajnálni, addig amíg harmadik felek nem sérülnek. Teszem fel, ha a harmadik fél is tudja, hogy ő a harmadik és nem is lesz több, mert az adott fél párkapcsolatban él, addig nem gond, ha már más is sérül, tehát hazudozás árán tudjuk a kiszemelt áldozatot becserkészni, akkor van gond.

2010. júl. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
65%
az emberi butaságnak, előítéleteknek mennyi arca van...én csak a válási statisztikákat nézem és magamban csendesen értékelem azt a marha nagy tökéletes kötődést, amit annak hisznek. mi nem fogunk elválni, mert nem lesz okunk rá. vegyük elő ezt a kérdést 10 év múlva és nézzük meg ki hol van.
2010. júl. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Én is egyetértek azzal, hogy rengeteg képmutató ember van, olyanok akiknek igen szar a házasságuk, de mivel valamikor valamit megfogadtak, és mivel elveik vannak, ezért ezek alól nem hajlandóak kibújni. Lehetséges, hogy egy-egy házasságot feldobna, ha kis időre nyitottá válna a kapcsolat, bár én személy szerint úgy gondolom, ha egy kapcsolata arra épül, hogy ilyen nem fér bele (mert valljuk be a kapcsolatok 99 százaléka erre épül), akkor a nyitottsággal alá is írhatnák sokan a kapcsolatuk halálos ítéletét. Fene tudja, hogy mi a jó. Nyilván az a jó, amit két ember el tud fogadni, ha nyitott a kapcsolat, ha zárt. Ezért is mondom, elítélni embereket, azért mert az életüknek bizonyos része nem a jó öreg társadalmi normáknak megfelelő, öreg hiba.
2010. júl. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
11:06-tal teljsen egyetértek!
2010. júl. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Szerintem az is igaz, hogy sokan szeretnének kitörni a kötöttségből, de ezt csak úgy lehet, ha elválnak, mert nem elfogadott, hogy nyitott kapcsolatban éljenek az emberek. Tönkremegy a kapcsolat, mert már x éve együtt vannak, nincsenek ingerek, melyek feldobják őket, nem nézhetnek rá másra, nem udvarolhatnak, nem szexelhetnek mással, nem mehetnek egyedül vagy haverokkal sehova, csak ha megy a másik is, stb. Persze, hogy behülyülnek sokan. Te valószínűleg nem fogsz elválni, mert nem lesz miért. Én azt mondom, hogy jó, hogy meritek vállalni a sokak szerint vállalhatatlant.
2010. júl. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Nem tudnék így élni, még ha akarnék sem, ugyanis mindkét fél úgy alakítja és írhatja át a játékszabályokat, ahogyan a helyzet épp adja. Ha mondjuk a pasi egy nővel többször is akar szexelni, ám a szabály tiltja, úgyis fog, vagy akár fordítva is. Így meg tök felesleges "nyílt kapcsolatnak" nevezni, mert ez semmilyen kapcsolat, mindenki megy a maga útján kefélget ezzel-azzal. Szabályokat meg minek betartani, vagy betartatni? akkor már egy normális monogám kapcsolatban is élhetnének, ahol eleve nem szabad, hogy szabályok legyenek, mindennek magától értetődőnek kell(ene) lennie.

Ez az éltforma azoknak való akik szexuális vágyaikat akarják kiélni, ám azért legyen mégis egy biztos pont, akihez mindig lehet menni, aki ott van ha "kell". Sztem ez egy rohadt önző dolog.

28/N

2010. júl. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

10:56

Te szegény! Nem lennél ennyire ellenséges, ha valóban hinnéd is, amit írtál... Győzködöd magad, de repedezik a felszín.


a Karakterhalmaz

2010. júl. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!