Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan nők, akik...

Vannak itt olyan nők, akik nyitott kapcsolatban élnek? Hogyan élitek ezt meg?

Figyelt kérdés
Tehát van egy pár,akik együtt élnek,szeretik egymást,de időnként mindketten párhuzamos kapcsolatokat is fenntartanak. És nem féltékenyek a másik esetleges kalandjaira. Vannak ilyenek? Konkrét esetekre volnék kíváncsi!
2010. júl. 17. 12:10
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
hát sztem ha csak nem a nagy ő-t véled felfedezni benne, akkor ne! mert majd téged is használ és eldob. kell ez neked? legyen benned egy kis női büszkeség, aranyom!
2010. júl. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
62%

ha valamit nem ismerünk akkor az biztos nincs vagy csak egy nagy szar lehet...annyira tipikus.

10 éve vagyok a férjemmel, 7 éve házasodtunk, 3 éve élünk nyitott kapcsolatban. és boldogok vagyunk.

szerettük egymást mindig, de a mi kapcsolatunkat is elérte az, ami nagyok sok másikat is. állandó stressz, monotonság, rengeteg munka. szexuális kapcsolatunk egyre romlott, tönkremenőben volt a házasságunk. mindketten úgy voltunk vele, hogy bárhol máshol jobb volt, csak otthon ne kelljen lenni együtt. külön baráti köreink voltak. egyszóval a válás felé haladtunk. aztán leültünk beszélgetni és rájöttünk, hogy belefásultunk a kapcsolatunkba. mindketten színes, kíváncsi személyiségek vagyunk. közösen jött a nyitott kapcsolat ötlete. feállítottuk a szabályainkat és hajrá. az emberek többsége ott téved, hogy ez biztos orrba-szájba szexelést jelent idegenekkel. tévedés. ez csak elvi lehetőség, ami kinyitja a világot. nekem 1x volt kapcsolatom mással, a férjemnek 2x, de azt vettük észre, hogy szépen lassan megint értékes volt az együtt töltött idő. valahogy nem vonzott minket más, mert lehetett, akkor meg kit érdekel. akárkit megismertem csak azt a gondoskodást kerestem, amit a férjemtől kapok, ő ugyanígy volt velem. nagyon igaz, hogy sok dolgot akkor értékelünk, ha elveszítjük. nekünk nem kellett hozzá elveszíteni. 2,5 éve megint olyan a házasságunk, mint régen, megszületett a kislányunk is. még mindig nyitott kapcsolatban élünk. nincsenek elfojtott dolgaink, mert ha akarnánk megtehetnénk. ezaz egész annyira passzol a személyünkhöz, nekünk tökéletes így. nem kizárt, hogy lesznek kalandozásaink még. adódik a kérdés, hogy mi van ha jön valaki, akivel nincs megállás és rámegy a házasságunk. hát, az előbb-utóbb úgyis megtörténne, nyitott kapcsolat ide vagy oda. nekem az az egy kapcsolatom olyannal volt, aki nagyon vonzott akaratom ellenére. ha akkor nem lett volna szabad valószínűleg már nem vagyunk házasok. aztán szinte azonnal rájöttem, hogy ami vonzott benne az egy semmi. és elmúlt az egész. a nyitott kapcsolat mindig fejlődésre inspirál, mert több és jobb akarsz lenni másoknál, hogy ne akarjon mást a párod. az a lehelletnyi féltékenység mindig megújulásra késztet.

nekünk így tökéletes az életünk. nem törődök a lenézéssel és a félreértelmezéssel vagy a tudtalan beszólásokkal. elég végignézni a válási statisztikákon, úgy mennek tönkre a tökéletes kapcsolatok, mint a huzat. mi minden nap úgy érezzük magunkat, mint mikor megismerkedtünk és ez fantasztikus. 33/N

2010. júl. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
27%
Van ilyen és nem csak a filmekben. Én ismertem ilyen házaspárt, náluk ez belefért. Igaz hogy évekkel később elváltak, de egész más oka volt.
2010. júl. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

hú köszönöm a hosszú választ :)

meg persze a többit is!! Ezek szerint van akiknél ez működik. Csak azt nem szeretném hogy mi van ha kiderül hogy csak a pasi értelmezi nyitottnak a dolgot,a nője meg nem tud erről? Mint az egyik válaszoló is írta. Nyilván a pasi nem fogja bevallani nekem h esetleg kamuzik

2010. júl. 17. 16:13
 15/28 anonim ***** válasza:
34%

bár nem érdekel a pontozás, de minő emberi butaság csak azért lepontozni valakit, mintegy kicsinyes bosszúként csak mert a véleménye vagy az élete nem felel meg annak,amit ő egyetlen igazságnak hisz. hiába, ilyenek az emberek.

nézd, van a nyitott kapcsolat meg van a megcsalás. olyan nincs, hogy csak a pasi értelmezi úgy, mert ez közös megyegyzés a maga szabályaival. ez nem arról szól, hogy szeretőt tartunk és akkor a heti 7 napból 2 az övé. a nyitott kapcsolat a pillanatnyi fellángolások "ellenszere". ha valakivel komoly kapcsolatot akarok akkor nem a páromat akarom. de úgyis lehet tudni valakiről, hogy hazudik-e vagy sem. ráadásul én úgy gondolom, hogy ez csak hosszú távú kapcsolatoknál működik, ahol megvan a bizalom, a kötődés és az alap ahhoz, hogy működjön. ha valaki azt modnja, hogy jah, fél éve van valakim és nyitott kapcsolatban élünk, na az nem hiszem, hogy az. az csak arról szól, hogy van vki állandó és mellette járja a maga útját.

olyan tekintetben megértem az emberek véleményét, hogy alig van olyan pár, akinél ez mködik. nálunk éppen pont igen, én több párt nem is ismerek.

ezen túlmenően viszont a te döntésed, hogy hiszel-e neki vagy sem.

2010. júl. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Szia! Én addig nem mennék bele ebbe a kapcsolatba, amíg nem kérdezném meg a csaját, hogy valóban nyitott kapcsolatban élnek-e. Majd, ha ő azt mondja, hogy persze abban élünk és nyugodtan legyél a szeretője, ha nem bánod, hogy velem is szeretkezik.

Na akkor belemennék, ha olyan típus lennék, hogy nem érdekelne, hogy a pasi, akinek barátnője van, a barátnőn és rajtam kívül még mással is lefekszik.

Szerintem ne menj bele ebbe a játékba, mert elveszíted a tartásodat. Légy annál büszkébb önmagadra, minthogy mással osztozkodj.

2010. júl. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim válasza:
100%
Mivel a házasság is az anyagi- és létbiztonság érdekében jött létre, úgy a társadalom, állam is biztosabbnak érzi helyzetét, ha könnyen átlátható, szilárd kapcsolatokat támogat, így az emberek is könnyebben ellenőrizhetők. Ez a felfogás a valláson és családi "értékeken" keresztül örökítődik tovább, így lesz az, hogy az emberek nem akarnak nyitott kapcsolatot. Ezek a felnevelt fanatisták sose fogják felfogni, milyen az igazi élet. Én a bnőmmel nyitott kapcs-ban vagyok, néha a régi fiújával találkozik, és néha velem. Én is azzal vagyok, akivel akarok, bár nem igazán szép a kínálat. És a mi szeretetünk igazibb, mint a többieké, mert a többi igazi érdekkapcsolat és félelemorientált. Mi meg nem várunk el őrült módon a másiktól ilyen-olyan kötelezettségeket, mint a zombi-társadalom tagjai.
2010. júl. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

10:23

El is fogadnám a véleményedet (de egyet nem értenék vele), ha nem hinnéd azt, hogy egyedül a te életformád az üdvözítő. Így már csak egy felületes szűklátókörű szemellenzős gondolkodásra valló kijelentés.

2010. júl. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim válasza:
36%
Tudod, jelentéktelen, hogy egyetértesz-e velem. Te csak egy karakterhalmaz vagy.
2010. júl. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
22%
Szánalom a nyitott kapcsolat, sok sikert hozzá annak akiket érint. Csak ti kimaradtok az igazán fontos emberi érzésekből, kötődésből, szerelemből ami CSAK 2 ember között valósulhat meg és oda nem fér bele egy 3. Akárki akármit is ír, a véleményem tartom. Csak sajnálni tudom az ilyen gépiesen működő "embereket" akiknek egy jó kefélés többet ér az emberi érzéseknél.
2010. júl. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!