Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan nők, akik...

Vannak itt olyan nők, akik nyitott kapcsolatban élnek? Hogyan élitek ezt meg?

Figyelt kérdés
Tehát van egy pár,akik együtt élnek,szeretik egymást,de időnként mindketten párhuzamos kapcsolatokat is fenntartanak. És nem féltékenyek a másik esetleges kalandjaira. Vannak ilyenek? Konkrét esetekre volnék kíváncsi!
2010. júl. 17. 12:10
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
természetesen férfiak válaszát is várom :)
2010. júl. 17. 12:12
 2/28 anonim ***** válasza:
59%
szerintem ilyen csak a mesében van. mert vagy nem is szeretik egymást csak az érdek/kényelem/anyagi biztonság azt kívánja, hogy együtt legyenek és így mindenki azt csinál amit akar... ez esetben működhet, de az nem szerelem és szeretet. ha meg szeretik egymást akkor ez nem fér bele, mert ezt egy normális ember sem viseli el. botrányok, félékenykedés lenne, felőrölné az embert.
2010. júl. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
34%
Én nő vagyok és nem éltem még ilyen kapcsolatban, de nem áll tőlem távol. Volt, hogy a "pasim" többre gondolt mint én, pedig én szóltam, hogy nem állok készen egy kapcsolatra. Másokkal is találkozgattam, mindig elmondtam neki mindent, de ő erről nem akart tudomást venni. Ha valaki így érzi magát jól és érett rá lelkileg, akkor szerintem jó dolog, de mindkét féltől legyen elfogadott. Én még fiatal vagyok, évek múlva biztos nem tennék ilyet, tehát egy harmincas nővel szemben, már nem biztos, hogy megérteném.
2010. júl. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
84%
Nekem van egy rendőr fiú 'haverom' aki együtt van a barátnőjével fél éve lassan. És a fiú azt mondta, hogy nyitott kapcsolatban élnek, mindketten azt csinálnak amit akarnak, avval akivel akarnak. Hát én csókolóztam evvel a sráccal... Ami kiderült.. És írt nekem a lány, hogy mit képzelek magamról stb.. Szóval a lány nem tud arról hogy nyitott kapcsolatban élnek.. vagy a srác hazudott.. de nem 1x nrm 2x csalta már meg a lányt ezekszerint
2010. júl. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
79%

én elképzelhetetlennek tartom, hogy ha valakit igazi, lángoló szerelemmel szeretek, akkor elnézzem, hogy közben másokkal is hetyeg....lehet, én látom rosszul, de szerintem aki szerelmes, az féltékeny is. nem ismerek olyat, aki másképp gondolná.

30/L

2010. júl. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
45%

Én is kíváncsi vagyok, de szerintem ez csak a filmekben létezik. Az ember azért ember mert van lelke és nem szexgép, amúgy aki szereti a változtatosságot, az inkább több partnert kipróbál, de egynél nem ragad le, hogy mellette félrelépegessen.

Megromlott házasság vége felé élt egy baráti házaspár nyitott kapcsolatban, a férfi aztán végleg összeköltözött egy másik nővel. Most is vele van.

2010. júl. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
79%

Az nem párkapcsolat és nem pár, akik félrelépegetnek. Pár=2.

Ha ezt felajánlaná nekem egy férfi is, repülne elfele, legyen már az emberekben tartás!

2010. júl. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
45%
Én tudok olyan párról akik évek óta együtt vannak és a csaj is szokott másokkal lenni meg a pasi is. van amikor együtt szednek fel egy haramdik fiút vagy lányt. Mert mindketten bisexek is
2010. júl. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
74%
Ha a párom félre akar lépni,mindegy hogy nyitott vagy zárt az a kapcsolat, úgyis félre fog lépni.
2010. júl. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
azért kérdeztem,mert megismerkedtem egy férfival,aki azt mondja,hogy a barátnőjével ilyen kapcsolatban élnek. És akar velem járni. Nekem is tetszik a pasi,csak ez a fajta életszemlélet nekem kicsit fura. Én szingli vagyok egyébként. Nem tudom kezdjek-e vele.
2010. júl. 17. 12:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!