Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen dolog ez?

Szerintetek milyen dolog ez?

Figyelt kérdés
A párom a gyerekeivel(nagyok már)a hétvégéket itt-ott tölti,ahol én nem vagyok jelen,és velem szinte alig csinál programokat,azt mondja hogy "majd"...Ritkán is tudunk találkozni,úgyhogy simán elvárhatnám hogy a nyáron legalább egy hétvégét kettesben töltsünk,nem?Nektek mi a véleményetek?
2010. júl. 16. 19:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Gyerekes pasival kezdtél.

Innen fogva elég behatároltak az elvárásaid.

A gyerek nem autó,amit leparkolunk,aztán megyünk.

Véleményem szerint a párod egy szuper ember,te meg túl fiatal vagy hozzá.Valószínű nyugodtan mehetnél velük,ha megtanulnál viselkedni.

2010. júl. 17. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Utolsó:ezt kissé nagyon benézted...nem vagyok már 20éves,tudok viselkedni,itt nem ezen múlik.. Ha a viselkedésen a kétszínűséget érted,amit ilyen alkalmakkor minden ember gyakorol,akkor inkább nem szeretnék viselkedni...
2010. júl. 17. 01:34
 13/14 anonim válasza:

Mióta vagytok együtt? Ismered a gyerekeit? Mert ha a Tiétek még csak egy friss kapcsolat, lehet, hogy ezért nem hív Téged / egyelőre /. Ettől még csinálhatnátok közös programokat, az nagyon fontos egy párkapcsolatban.

Ha hétköznap is a gyerekekkel van, hétvégéken is, akkor mikor vagytok TI együtt?

Megkérdezted már tőle, mik a szándékai Veled? /Persze ha friss a kapcsolat, még ne tedd / Furcsa azért, hogy ne igényli a közös programokat Veled, beszéljetek róla, mi lehet az oka.

2010. júl. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
hát még mindig ott tartunk, hogy mikor beszélted ezt meg vele? vagy csak mondtad neki ,hogy "menjetek el" nem mentetek és akkor idejöttél hisztizni? miért nem beszéled meg vele? nm is értelek de tényleg. szerintem nem való neked a kapcsolat, ha képtelen vagy értelmesen kommunikálni.
2010. júl. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!