Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen dolog ez?

Szerintetek milyen dolog ez?

Figyelt kérdés
A párom a gyerekeivel(nagyok már)a hétvégéket itt-ott tölti,ahol én nem vagyok jelen,és velem szinte alig csinál programokat,azt mondja hogy "majd"...Ritkán is tudunk találkozni,úgyhogy simán elvárhatnám hogy a nyáron legalább egy hétvégét kettesben töltsünk,nem?Nektek mi a véleményetek?
2010. júl. 16. 19:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%
Fontosak a gyerekek de beszéld azért meg vele
2010. júl. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ráadásul együtt élnek,nemcsak ilyenkor találkoznak.Értem én hogy fontosak,mert mindig ők az elsők,de a párkapcsolat az nem fontos?!
2010. júl. 16. 19:05
 3/14 anonim ***** válasza:

nem velünk kéne megbeszélned elsősorban, hanem vele.

kommunikáció!

2010. júl. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Már mondtam hogy menjünk el valahova,többször...
2010. júl. 16. 19:08
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Elfogadom, hogy törődik a gyerekeivel, támogatom is ezt. Mégis azt kell mondanom, hogy egy párkapcsolatot nem pótolnak a gyeekek. Kell ez is, az is, de egyik sem mehet a másik rovására. Ha komolyan venne, többet törődne veled.
2010. júl. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mehetnél te is,mikor a gyerekeit viszi,nem?Vagy ha nem akarsz olyankor menni,akkor mondod,hogy most azonnal menjetek vhova..xD ez célravezető,elhiheted.
2010. júl. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
nem azt kell mondani ,hogy 2menjetek el", hanem megbeszélni, hogy miért nem foglalkozik veled, leülni és megdumálni amit itt is.
2010. júl. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nagyon idegesít ez az egész... Mondjuk ha ennyire nem fontos neki hogy elmenjünk,én ezért nem fogok könyörögni,aztán azt csinál amit akar..
2010. júl. 16. 19:18
 9/14 anonim ***** válasza:
Helyes! Vagy veszi a lapot, vagy nem!
2010. júl. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Anya?:O Te ide írogatsz? OMG!!
2010. júl. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!