Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "Átprogramozza" a baráti...

"Átprogramozza" a baráti társaságunkat? Már nagyon idegesít.

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, most ballagtam gimnáziumból. Az elmúlt négy év alatt egy nagyon jó kis társaság jött össze. Kezdetben 6-an voltunk, de az egyik lány valahogy lemorzsolódott rólunk. Nevezzük A.-nak.


Tehát A. beteg lett (főleg mentális problémái voltak) de végül nagy nehezen kilábalt és lett egy barátja. Élte ő is a világát, meg mi is, most már csak öten. Próbáltam visszarángatni a társaságunkba hiszen korábban a legjobb barátnőm volt, de valahogy maradt egy "fal" közöttünk amit nem tudtunk ledönteni.


Egy beszélgetés alkalmával kiderült:

A társaságunk egyik fiú tagja tetszett/tetszik neki(azt nem tudom) és az volt a rögeszméje, hogy én "el akarom" tőle venni. Nagyon jóban voltunk/vagyok a fiúval, többen is azt hitték szerelmesek vagyunk, de tényleg csak nagyon jó barátok voltunk, testvéri volt a kapcsolatunk. A fiúnak egyébként nem tetszett a lány.


Külön idegesítő volt az a megjegyzése, hogy úgy vette észre, hogy mióta ő nincs szétesett a társaság(megjegyzem jobb lett nélküle), nics aki összetartsa, de majd ő "főnök" lesz és összerázza a társaságot. Írtó gyerekes lány egyébként, mindenen megsértődik és azt hiszi ő milyen felnőttes ami azért hülyeség mert még mindnyájan gyerekesek vagyunk.


A megmaradt öt fővel szokásos nyári kiruccanásunkat szervezem: szállás, programok. Amikor kikérem a véleményüket 2 fő( aki egyre inkább A.-párti lett) teljesen közönbösek. Most is olvasom Facebookon, hogy mennek koncertre A.-val, és milyen jó lesz.


Persze legyenek más barátaink is, de engem azért eléggé idegesít a dolog. Nem vagyok irigy, de ha tudnátok mennyi mindent hordott már össze ellenem, hogy összeugrasszon minket a barátommal stb.


Mi a véleményetek? Hagynom kéne ezt az egészet?


2010. júl. 16. 14:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélned kellene a sráccal, aki A-nak tetszik, hogy beszéljen vele és mondja el neki, hogy csak barátok vagytok, de egyébként se jön be neki. Azon meg ne aggódj, hogy mennek vele koncertezni, Ti is szervezzetek vmi jó kis programot, aztán majd bánhatják, hogy inkább A-val mentek, mint veletek.
2010. júl. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Féltékeny rád,h van párod,irigy stb,azt hiszi akadály vagy a neki kellő fiú megszerzéséhez.A fiut akit valószínű az sem érdekel hogy kedves A a világon van.
2010. júl. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Már beszélt vele az a fiú. A. szerint őt már nem is érdekli hiszen van komoly kapcsolata is. Ő már felnőtt nő....


Persze mi is szervezünk programokat, de még én érzem magam szemétnek, hogy annak a két másik lánynak a társaságból azt mondom, hogy sztem nem kéne hívni A.-t. Jönne a pasija is meg az egész ház vele és semmi kedvem a csafogását hallgatni egész nap.

2010. júl. 16. 14:29
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak sajnos kezdem úgy érezni, hogy nekem "fogynak" a barátaim még ő újra építő ezt az egészet. Nélkülem.
2010. júl. 16. 14:30
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akik inkább A-hoz mennek azoknak ne mondogasd folyamatosan, hogy ne menjenek, veled jobb, stb. Majd ők eldöntik, hogy hova mennek. Ha meg inkább A-hoz mint hozzád (talán mert téged unalmasabbnak tartanak) akkor ne is érdekeljen, hogy ilyen "barátokat" elvesztesz, mert ezek nem is igaz barátok. Lehet, hogy az is baj, hogy amikor veled vannak folyamatosan A-ról beszélsz, szidod és ezt unják?
2010. júl. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem mondom én senkinek, hogy kihez menjenek, írtam is, hogy az a normális, hogy egymáson kívül is vannak barátaink. Egyébként sosem szidom A.-t, az nem az én stílusom, csak itt jól esik kiadni névetelenül:))
2010. júl. 16. 14:37
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
az ilyen barátok miatt ne fáljon a szíved,ezek csak látszat barátok.
2010. júl. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!