Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet fordulni valamilyen...

Lehet fordulni valamilyen szervhez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kérem, csak az válaszoljon, aki képes normális hangnemben írni!


A testvérem holnap megy a volt barátnőjéhez összecuccolni.

Gerinctelen, ocsmány család /nem túlzok, sajnos tényleg/ és félek, hogy akár tettlegességig is fajulhat az ügy!

Féltem a tesómat és egyedül akar elmenni /ott pedig apa, anya és a "lány" van.

Nem cigók, annál rosszabbak :(


Szerintetek rendőri kíséretet lehet kérni?

Vagy valamit? Nagyon féltem, ráadásul ki akarják semmizni.

Hosszú sztori lenne, bele se kezdek-és amúgy se érdekel senkit se.


Valami megoldás lenne rá, hogy ne kelljen egyedül mennie?


Egyedül én tudnám elkísérni, de én hülye érzékeny vagyok és tuti végig bőgném :(


Légyszíves segítsetek!


2010. júl. 16. 13:16
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Megkért, hogy ne menjek vele, mert nem férne el akkor a kocsiba.

Szerintem csak engem akar megkímélni/már most is bőgök ba...a meg :(


Bárcsak eszembe jutna valaki az ismerőseim közül :(

De mind ilyen nyámnyilák, mint én :( /persze nem bántásból írom, csak most ennek nem vesszük hasznát :(

2010. júl. 16. 13:33
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Rendőri kíséretet nem kérhettek, ha bántalmazás előfordul, akkor természetesen ki lehet hívni a rendőröket, ha feljelentést akartok tenni.

Én is elmennék a helyedben, ha más nem legalább látják, hogy nincs egyedül a tesód, és tanúként is jelen lehetsz. Bármi történik ők azt letagadhatják, ha nincs ott csak a testvéred, ha te is ott vagy, akkor már nem lesz olyan egyszerű dolguk, ezért kétszer is meggondolják, hogy előtted fizikai erőszakot alkalmazzanak.

2010. júl. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
S az egykori közös baráti körből sem számíthat senkire ott helyben?
2010. júl. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nincs egy unokatesótok, nagybácsitok, szomszédotok sem aki elkísérné?
2010. júl. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
78%

Szia!


Soraidat olvasva eszembe jutott egy remek ötlet:

Ha van közeletekben egy fittness vagy edzőterem, menjen be és kérjen fel (vagy inkább Te ha csajszi vagy ;) ) erre a feladatra kísérő embereket (az sem baj ha elmondja az egész sztorit) lehet ingyen megússza, (néhány ficsúr az ilyen bulikat kedveli és ha kicsit vézna talán jobban megsajnálják) de lehet hogy fizetnie kell, vagy egy rekesz sör. Ezt neki kell mérlegelnie, hogy olyan dolgok vannak-e náluk amit megéri-e ilyen áron elhozni.


Amúgy már én is voltam hasonló szitúban (hosszú történet, pedig rendesen fizettem albérletet) a régi lány lakótársakkal, akkor az egyik régi volt kollégámmal (pasival) mentünk el a cuccaimért, de szerencsénkre senki nem volt ott! :)

2010. júl. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
34%
Azért miközben mindennek elhordod őket, ne felejtsd el, hogy az öcséd választotta a lányzót, és ő költözött hozzá vagy össze vele. Arról, hogy a szerelem vak, nem a lány és a családja tehet. Függetlenül attól, hogy milyen emberek.
2010. júl. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm az eddigi válaszokat!

A párom elmegy Vele holnap!

A konditerem jó ötlet volt, köszi :)


Utolsónak üzenném: nem kértem senkit, hogy kommentálja az esetet. Mivel nem írtam le és nem is fogom, hogy mi hogyan történt így nem is tudtok állást foglalni.


Tanácsot, segítséget kértem, nem sablon szöveget!


A többinek köszönöm!

2010. júl. 16. 18:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!