Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent, hogy a párom...

Mit jelent, hogy a párom minden apróságba beleköt?

Figyelt kérdés

Miért vagy így a függöny? Miért van a sajt a szalámi tetejét a hűtőben? Miért csak egy tej van lehűtve? Nem tetszett neki tegnap se a hajam, se a ruhám...:(

Kimozdultam itthonról délután, ez sem tetszett neki. Hisztizett, hogy ő bolognait akar enni, de kértem hogy ne, mert pár napja már ettünk. Csináltam melegszendvicset, 3 falat után ott hagyta, hogy ez sz*r, ez neki nem kell. Másfél évig megette, semmi baja nem volt vele. Értem én, hogy rossz napja van, de miért velem kell bunkóznia?

Tegnap már az együttléthez sem volt kedvem, ő meg erőszakosabban csinálta, mint szokta..azóta is fáj. :(

Reggel megint olyan volt mint régen, akit kenyérre lehet kenni. Hagyott itt pénzt, hogy szórakozzak, nehogy itthon üljek, menjek nyugodtan oda ahova akarok.


2010. júl. 16. 09:08
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Mondtam neki tegnap is, és ma is, hogy a szex miatt haragszom, és nem lehet csak úgy egy kis pénzzel megvenni engem.

Remélem ma nyugisabb napja lesz és át tudjuk beszélni...

2010. júl. 16. 11:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!