Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent, hogy a párom...

Mit jelent, hogy a párom minden apróságba beleköt?

Figyelt kérdés

Miért vagy így a függöny? Miért van a sajt a szalámi tetejét a hűtőben? Miért csak egy tej van lehűtve? Nem tetszett neki tegnap se a hajam, se a ruhám...:(

Kimozdultam itthonról délután, ez sem tetszett neki. Hisztizett, hogy ő bolognait akar enni, de kértem hogy ne, mert pár napja már ettünk. Csináltam melegszendvicset, 3 falat után ott hagyta, hogy ez sz*r, ez neki nem kell. Másfél évig megette, semmi baja nem volt vele. Értem én, hogy rossz napja van, de miért velem kell bunkóznia?

Tegnap már az együttléthez sem volt kedvem, ő meg erőszakosabban csinálta, mint szokta..azóta is fáj. :(

Reggel megint olyan volt mint régen, akit kenyérre lehet kenni. Hagyott itt pénzt, hogy szórakozzak, nehogy itthon üljek, menjek nyugodtan oda ahova akarok.


2010. júl. 16. 09:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
kukacos. vagy mániás. vagy frontérzékeny. vagy mindez együtt. :D
2010. júl. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
Biztos egy kicsit rosszabb napja volt tegnap. Ilyen előfordulhat bárkivel. Ha normál esetben nem ilyen, ez nem gyakori eset, akkor inkább támogasd, mint h ellene fordulj. Szerintem nekünk nőknek is vannak rossz napjaink...mikor szinte elviselhetetlenek vagyunk....nem??? :D
2010. júl. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%

Hát nem tudom, de ez "az erőszakosabban szokta dolog" aztán nekem végképp sok.

Sajnos kánikula alatt minden ember agresszívabban viselkedik, vele is ez lehetett, hacsak nem mindig ilyen.

Nekem is van gondom a társammal, épp az imént írtam ki a kérdésemet.

2010. júl. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
Nem tisztel téged sajnos. Ne hagyd ezt, az az egyetlen megoldás. Miért hagyod, hogy úgy szexeljen, hogy neked fáj? Miért hagyod, hogy mindenért hisztizzen? Nem vagy a rabszolgára, sem a tulajdona, hogy ne mehetnél el az engedélye nélkül. Ha nem állsz a sarkadra, akkor csak rosszabb lesz, soha nem fog egyenrangúként kezelni. Mondd meg, hogy ne kritizáljon állandóan, mert nem tűröd el. Ha meg nem eszik, akkor éhes marad, ennyi.
2010. júl. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
33%

Lehet(ne) szépítgetni, de ez erőszak volt.


Én otthagynám a francba.

Legközelebb meg is ver?

Kenje a hajára a pénzét, egy jó szó, vagy egy bocsánatkérés több lett volna. Vagy te ilyen könnyen megvásárolható vagy?

Az, hogy neki rossz napja/melege van, nem jogosítja fel, hogy téged b*son, ha meg nem felel meg neki a kaja, felnőtt ember, csináljon magának olyat, ami megfelel.

2010. júl. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%
Attól,hogy valakinek rossz napja van,nem kell rajtad kitöltenie,az meg már végképp nem fér bele,hogy fájdalmat okozzon neked szex közben.
2010. júl. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%

Szia!


Én sem, a párom se tökéletes, vannak neki is rosszbb napjai, van hogy én nyafizok.

De nem bántjuk meg egymást, és főleg ő rá mondhatom, hogyha rosszabb is a kedve nem kezd el "cikizni". Én is visszafogom magam, hogy az én hülyeségeimért ne ő "kapjon". Ha meg annyira rossz a közérzet (bár erre nem volt sűrűn eset) akkor nuku szex. Ahhoz hangulat, gyengédség kell.

Szóval lehet hogy meleg van, meg idegesebb, de ne rajtad verje el a port! Erről beszélj vele, hogy neked ez egy fájó pont.

(N/28)

2010. júl. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
jó "erőszakosabban" csinálhatta,mint szokta,ha még most is fáj.konkrétan megerőszakolt,szerintem,de ez csak az én véleményem.én tuti felelősségre vonnám,hogy mi volt ez,és ha még egy ilyen napja lesz,otthagynám.ne várd meg míg rosszabb lesz,mert hidd el,ha nem teszed szóvá,lesz rosszabb is.milyen pasi az,akit nem érdekel,hogy a feleségének jó-e a szex vagy fáj?
2010. júl. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én ezek után még csak le sem feküdtem volna vele. Majd ha megembereli magát, és lesz szíves nőként és feleségként tisztelettel bánni veled, akkor szexeljen. Jaaa és ha nem jó neki a kajád, akkor főzzön magának! Pff.
2010. júl. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Este ha ilyen hülye volt el kellet volna utasitanod,hogy akkor inkább beszélgessünk mi bajod? Férjem is ilyen hülye.Én megtettem vele,mikor eggyütt voltunk szépen kiszálltam féluton,hogy akkor gondollkozzon,hogy kivel van? kivel beszél?Láttad volna az arcát.Azt hittem kelrobban.Azota gondolkozni is szokott.
2010. júl. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!