Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért erőlteti ennyire a...

Miért erőlteti ennyire a nézeteit?

Figyelt kérdés

Az egyik ismerősöm akivel a család révén tartjuk a kapcsolatot állandóan magyarkodik.

Ha gyógyászat a téma, akkor ő rávágja hogy "bezzeg a székelyek nem voltak betegek mert meg ittak egy üveg bort és szalonnát ettek"

Ha a fiatalság, akkor azok mind tanulni, dolgozni nem akaró b*zik.

A migránsozás, libsizés az mindenhol ott van.

Tagadja, hogy a jelen kormánnyal szimpatizálna, de rajtuk meg a Mi Hazánk mozgalmon kívül mindenkit köpköd.

Egyszerűen nem lehet vele másról beszélni, meg győzni meg végképp nem. Tudom, nem kell vele beszélni, de ha egy asztalnál ülünk, akkor muszáj.


2019. okt. 3. 19:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Nem, akkor sem muszáj.
2019. okt. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%

Hát nem tudom, én eddig pár munkatársat leállítottam azzal hogy azt mondtam, ide jöhetnének arabok nyugodtan, tanulhatna tőlük a magyar ember, eléd állna közülük valaki és arcon vágna megszólalni nem mernél a saját hazádban ennyire vagytok magyarok, a kormányt nem képes elpucolni a parlamentből a magyar... hozzátettem hogy ha török, szír orvos keze alá kerülnél akkor meg befognátok a szátokat, vagy ha épp a gyereketeket látná el külföldi itt élő orvos. Ezzel fogást találtam rajtuk, és elcsendesedtek.


Az ilyenekre nem kell figyelni mert csak bohócot csinálnak magukból, ha olyan mentalitásunk lenne mint más nemzeteknek akkor lehetne süketelni, de így nem.

2019. okt. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%

Én is találkoztam hasonlóakkal. Nos, sok mélymagyar azt sem tudja, hogy Szlovákia fővárosa Pozsony, Szerbia fővárosa Belgrád, Koszovó pedig Rigómező, és azt sem, hogy Magyarország az első világháborúban nem volt független ország, a magyar nyelv pedig csak az 1830-as évek óta hivatalos nyelv, de Trianonozik, puffog, durrog és orrol arra, aki nem a kormánypártra szavaz. Pedig csupán abba kellene belegondolni, hogy mind az élelmiszerárak, mind a tandíjak árai emelkedtek, mióta "Viktor nagy király".

Én is tapasztalom ezt a zsidózást és migránsozást. De kérdem én: nem furcsa, hogy először a zsidókról, aztán az arabokról próbálták meg elhitetni ugyanazokat a szörnyűségeket? A politika lényege, hogy ellenségkép legyen, lehet az vallási, etnikai és társadalmi osztálybeli alapon.

2019. okt. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%

Egyetértek 1-essel.

Ha senki nem reagálna rá, akkor abbahagyná.

De neked akkor sem kell, ha a szüleid imádnak vele vitatkozni. Gondolom, te kamasz vagy max. fiatal felnőtt vagy. Foglalkozz az enni- és innivalóval, aztán beszélgess másokkal vagy vonulj el a másik szobába.

2019. okt. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
37%

Azért, mert buta, korlátolt és nagyon fél. Csak egy meleg gulyában tudja elképzelni az életét, és úgy, hogy mindenki szó nélkül ugyanazt vallja. Olyannyira bizonytalan és gyenge az önértékelése, hogy állandó magyarozás, magyar zászló nélkül úgy érzi, összedől a világ.


Ez nem mentesíti őt attól, hogy az agressziója nagyon durva és meglehetősen rombolóak a nézetei, főként gyerekre és tinédzserre nézve. Azt javaslom neked, hogy tényleg menj el a hallótávolságból is, amikor ő megjelenik. Az ilyen szöveg olyan alattomos, mint a lassan ható méreg: a bőrödbe is beszívódik, a lelkedig hatol, holott azt hiszed, meg sem hallottad.

2019. okt. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Savlekotő ***** válasza:
56%
Nem muszáj,én ezeket levegőnek nézem, a fing többet ér..
2019. okt. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
40%
Ennyit tud a világról, rá kell hagyni, nyilván már az agyi erek is elmeszesedtek.
2019. okt. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
20%
Ha értelmes kész érveket hozol fel neki és nem változtatja meg egy téves nézetét akkor szivathatod.
2019. okt. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
30%
El kell hallagatatni, osztálytársnőm mesélte, hogy a nagybátja náci , és szedett fel egy szomáliai pasit akivel hangosan szexeltek meg smáróltak asztalnál, a csávó nem tudta nézni és elment. :D
2019. okt. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
64%
Kutasd ki a családfáját, tősgyökeres magyar ma már nemigen létezik, szóval találhatsz rajta olyat, ami befogja a száját.
2019. okt. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!