Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tartsam magam?

Hogyan tartsam magam?

Figyelt kérdés

Édesapám sajnos súlyos beteg. Rákja van most már teljesen szétszéledt a testében. De most már 4 napja nem tud enni, illetve kihány mindent, ma már ki sem tudott kelni az ágyból. Csont sovány már.

Persze a lelkem mélyén tudom, hogy egyszer vége lesz a fájdalmainak, de ma amikor hazaértem meglepődtem, hogy az az erős férfiember az APUKÁM, jaj , így szenved. Nem tudok kivel beszélni, hiszen Anyuékban én tartom a lelket, meg nem is tudom, nem igazán szeretem kimutatni az érzéseimet mások előtt. Apukámnak is mindenben segítek, igyekszem mosolyogva mesélni a jó dolgokat, meg együtt néztük a meccseket. Legjobb barátaimnak sem tudok mit mondani. Nem tudok mit csinálni, csak azt veszem észre, hogy könnybe lábad a szemem a buszon, munka közben mindenhol. Alig tudom tartani magam.

Hogy éltétek túl ezt a legutolsó legnehezebb időszakot?


2010. júl. 15. 20:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

A nagymamám lassan 2 éve hogy meghalt rákban. Szenvedés volt neki az utolsó 2 év. Nem tudott úgy mozogni, ahogy ő akart, nem tudott naphosszat takarítani, tevékenykedni, ami a mániája volt. Nem tudott maga lefürödni, nagypapám meg nehezen tudott neki segíteni. Minden nao bementem hozzá a kórházba, amikor csak tudtam, sokat voltam vele, átöleltem és beszélgettünk, mindig elmondtam neki, mennyire szeretem, mégis úgy érzem, nem volt elég. Én készítettem magam tudatosan, h nemsoká vége a szenvedéseinek, és ma is úgy gondolom, hogy jobb így neki, ő is ezt akarta, jobb volt így neki, jobb így neki.. Remélem, hogy olyan helyen van, ahol boldog, és hiszem, hogy még találkozunk, és akkor majd nem lesz ez a hatalmas űr utána a lelkemben:(

Légy vele sokat, mosolyogj, az sokat segít, beszélgessetek, légy vele. És készítsd magad. Egy dolog biztos, megváltás lesz számára a halál, akár milyen csúnyán is hangzik.

Sok kitartást kívánok neked! És ha szeretnél beszélgetni, nyugodtan írj privátban!

2010. júl. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, Apa ma hajnalban elment, már nem fáj neki.Nyugodjék békében.
2010. júl. 19. 13:18
 13/16 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom!

Sok erőt és kitartás kívánok a Családnak a túléléshez, és hogy sikerüljön feldolgozniuk a szörnyű veszteséget!

Részvétem.

2010. júl. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Részvétem!
2010. júl. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Részvétem az egész családnak!

Sok erőt, és kitartást kívánok!

2010. júl. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom.Őszinte részvétem.

Én is sok erőt kívánok az egész családnak az elkövetkezendő napokhoz,hónapokhoz.

2010. júl. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!