Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Ki lehet az?

Mit csináljak? Ki lehet az?

Figyelt kérdés

Valaki zaklat telefeonon.

Tegnap ismeretlen számról hívtak, ez volt nemfogadottban.

Ma is hivott, felvettem semmi...mondom "Akkor szóljál bele basz+" és letettem. Azóta megint hivott 2x, ebből 1x felvettem, de énse szoltam bele. A következőt már kinyomtam. Nem tudják sokan ezt a számomat, max 15en. De kb5emberrel ha beszélek, ők biztosan nem csinálják ezt.

Nem akarok számot cserélni emiatt... de ha hív szoljon már bele.


2010. júl. 15. 14:10
 1/3 anonim ***** válasza:

nekem 2 számom van, de ebből egyet használok rendszeresen, a másikat csak párom tudja. És a másikon meg ilyen politikai szarokkal hívogatnak, pedig titkos a szám...

lehet van olyan a telóban, hogy le lehet tiltani, hogy ne tudjon hívni. Vagy csak valami ismerősöd szórakozik

2010. júl. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, és neis szólj bele majd megunja. ne nyomd ki, had menjen a pénze
2010. júl. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Ha hív újra, akkor gyorsan vedd fel, az ő pénze fogy xD. Aztán meglátja a telefonszámlát és majd nem fog többet hívogatni :D. Butaság emiatt számot cserélni. Haveromat valaki mindig éjszaka hívogatta és elneveztük Pedomaci nak xD.
2010. júl. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!