Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi ideig tartott az...

Mennyi ideig tartott az összecsiszolódás összeköltözés után a pároddal?

Figyelt kérdés
2010. júl. 15. 10:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
2 perc... =)
2010. júl. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Elotte 6 honapig csiszolodtunk, szoval addigra mar teljes harmoniaban voltunk.
2010. júl. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Kb. 1 év volt nekünk, mire beállt a mostani "rend". De akármennyire lángolóan is szerettük egymást, mikor összeköltözünk, akkor minden baromságon összekaptunk. Sokszor volt kiabálás is. Pedig elötte soha. Szerettem nagyon, de nem tetszett, hogy fél órát zuhanyozik, vagy pl. reggel felkel és míg meg nem issza a kávéját, hozzá sem lehet szólni, mert még nem ébredt fel, hiába néz úgy ki. :) Egyáltalán...meg kellett szoknom, hogy ő is ott él és hozzá is alkalmazkodni kell. Ez a mi esetünk, lehet, hogy valakinek egészen másképpen zajlott. Ma már zökkenőmentes minden.


32/N

2010. júl. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nagyon gyorsan összejöttünk, de ez a párom érdeme, mert én nehéz eset voltam azelőtt.
2010. júl. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%
Én nem hiszek az összecsiszolódásban. Vagy működik, vagy nem.
2010. júl. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
3 nap után összeköltöztünk.De kellett 2 hónap mire teljesen összecsiszolódtunk...Sok volt a vita.Aztán kellett 1 nagy veszekedés és 1 majdnem szakítás h észbe kapjunk h ez így nem mehet tovább ha nem akarjuk a másikat elveszíteni.Azóta boldogok vagyunk és van egy 1 éves lányunk:)
2010. júl. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel én nagyon jól alkalmazkodom, ezért én észre sem vettem, hogy összeköltöztünk.
2010. júl. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A 10:35-ös válaszolóhoz hasonlóan éreztem én is :) Mi ahogy összejöttünk, szinte össze is költöztünk. Nem terveztük, csak egyszerűen minél többet akartunk együtt lenni, együtt aludni, a végén meg azt vettem észre, hogy a kezemben az albérlet pótkulcsa és a párom helyet csinál a cuccaimnak a szekrénybe :D Azóta is nagyon jól meg vagyunk, az összeköltözés csak jót tett a kapcsolatunknak, hiszen már az első hónapban kiismertük egymás rigolyáit, így azokkal együtt szerettük meg egymást egyre jobban. Már nem igazán érhetnek minket kellemetlen meglepetések :)
2010. júl. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

azonnal:) nagy szerencse, hogy a párom hihetetlenül rugalmas és alkalmazkodóképes, így sosem volt semmiböl vita. De ezt csakis neki köszönhetem mert nekem elég nehéz természetem van. 1 éve együtt élünk. Vita csak is kizárólag a pénz miatt szokott elöfordulni. Szerencsés vagyok, hogy ilyen párom van:)

22/L

2010. júl. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
mi szinte rögtön összeköltöztünk 2 héttel a megismerkedésünk után (előtte interneten beszélgettünk fél évig) az összecsiszolódás nálunk legalább 3-4 hónapig tartott :) mindeketten erős egyéniségek vagyunk és nem az a "pleaser" típus. azaz nem az vezényel minket hogy a másiknak megfeleljünk mindenáron. most már hogy másfél éve együtt élünk ,szinte minden zökkenőmentes, már tudjuk hogy kezeljük a másikat és nagyon jól megvagyunk. :) hozzáteszem hogy az elő "nehezebb" időszakban sem fordult meg a fejünkben ,hogy nem volt jó ötlet az összeköltözés :)
2010. júl. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!