Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért tiltják a szüleima...

Mért tiltják a szüleima kék-vonalat?

Figyelt kérdés
2010. júl. 14. 17:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Megnéztem: valóban ingyenes. De ha bulímiás vagy, inkább orvoshoz kellene menned, nem a kék vonalon panaszkodni. Az orvos legalább tud segíteni.
2010. júl. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha anyud nem csinált semmit mikor hánytattad magad ,akkor nem szeret ,a nemkivánt gyerek ha fejre áll vagy ha oda áll szülő elé és vagdosni kezdi magát az se érdekli,mert nem akarta nem szereti,teher,nyűg számára.
2010. júl. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
hát ha ez tényleg igy van akkor nagyon fáj..egy ideje nem beszélünk csak veszekszünk...:s
2010. júl. 16. 16:16
 14/20 anonim ***** válasza:
96%
mi az a kék-vonal?elmondanátok?:)
2010. júl. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

persze elmondom :)

gyerek vonal. amit 0-24 óráig lehet hivni van emil és chat is hétfön és csütörtökön. ügyelök foglalkoznak a gyerekekkel (oyasmi mint a pszichologusok) megbeszélik a problémákat, tanácsot adnak néha segitséget is.stb..

szerintem jó dolog.. jó dolog annak aki senki mással nem tudja emg beszélni a gondjait csak velük. de a szüleim iszonyatosan tiltják csak enm értem mért.

2010. júl. 16. 16:35
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudod őket lejáratni, mert a szolgáltatás anonim, azaz a telefonos ügyelő nem tudja, hogy kikről van szó. Ezt magyarázd el nekik. (De jobb lenne akkor hívni a szolgáltatást, amikor ők nincsenek otthon - nem kell, hogy tudjanak az egészről!Mondd azt, hogy már nem hívod a vonalat, és hívd titokban. Az ügyelőt is megkérdezheted, mit javasol ez ügyben.)


Mondjuk ha a gyerekemről megtudnám, hogy egy ilyet hív miattam, nem őt szidnám le, hanem én szégyellném el magam... Azért tiltják, mert így be kéne ismerniük, hogy baj van. Elég képmutató emberek lehetnek... Próbálj velük is beszélgetni. Azt mondták, itt vannak ők - na hát akkor mondd el nekik egy problémádat, nézzük meg, hogyan segítenek.


Ha hánytatod magad, olvasgass ezen az oldalon,szerintem Te még az elején lehetsz, és ki tudnál szállni:

[link]

Kaptam némi ízelítőt abból, min ment ez a csaj keresztül. Ha hülyék is a szüleid, ennyit nem érnek...

2010. júl. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

kedves kérdező,

elmondanád a tapasztalataidat a vonallal kapcsolatban? én is gondolkodtam már,hogy felhívom. melyiket szoktad? milyen emberek vannak a vonal másik végén?

2010. júl. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :) utólsó elötti köszi a linket elolvasom nem tudom hogy az elejének számitok e egy éve van velem ez a dolog de a büntudat ésa falás roham kb: 3 éve.

utolsó válaszoló: szerintem nagyon jó és érdemes felhivni öket nem veszithetsz semmit :), meghallgatnak még akkor is ha nincs problémád csak unatkozol. nagyon nehéz öket elérni nagyon kitartónak kell lenni enkem kb: 100 ból 2 vették fel. de nem bántam meg elöször egy pasi vette fel az nagyon rendes voltés és meg értő több mint félórát beszzéltem vele tovább is beszéltem volna csak anyukám ordibált (-.-) a másodikra egy csaj vette fel hát az nem volt annyi jó fej elég sokszor volt csönd ö se tudta mit kérdezzen meg nem éreztem a emgértést . de nem szeretnélek leeszélni sőt....! ha felhivod öket akkor szivesen emghallgatom a véleményed.:) és ha szeretnél velem bármiről is beszélni irj privibe :)

2010. júl. 16. 22:36
 19/20 anonim ***** válasza:
A Kék számok (40) nem ingyenesek csak a (80) sok, de azok a zöld számok..
2010. júl. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Mi az a (40)? (80)?

A kék-vonal száma: 116 111

am nézd emg a weboldalukat.

2010. júl. 16. 22:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!