Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért tiltják a szüleima...

Mért tiltják a szüleima kék-vonalat?

Figyelt kérdés
2010. júl. 14. 17:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
21%
Talán mert nem ingyenes. Helyi tarifával működik, azazhogy ugyanannyival, mintha Budapestről Miskolcot hívnád. Ha esetleg rászoktál és sokat lógsz rajta, sokba is kerülhet.
2010. júl. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
ingyenes!
2010. júl. 14. 17:46
 3/20 anonim válasza:
61%
Nem jól látod. Egyáltalán nem ingyenes, az előttem írónak van igaza. A zöld szám ingyenes
2010. júl. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
81%
Mert nem tudják mi az, vagy nem ismerik be, hogy egyedül érzed magad. Úgy gondolják, hogy nincs rá szükséged. Elérheted őket EMILben, de már chaten is.
2010. júl. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Valóban ingyenes szám. Vezetékes és mobil telefonról is. Aki nem tudja, annak leírom, hogy ez egy ingyenes: Gyerek és Ifjúsági Telefonszolgálat Én jónak tartom, hogy van ilyen.
2010. júl. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

akkor hogy lehet letiltani, ha ingyenes?

vagy szóban tiltják? lehet azt se tudják, mi az.

2010. júl. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
utólsó válaszolo köszönöm :) tudom hogy van az EMIL és a chat csak rossz mikor ordibálnak ezért velem.
2010. júl. 14. 17:55
 8/20 A kérdező kommentje:
útolsó útolsó*XD válaszoló igen szóba tiltják. de elmagyaráztam nekik de azt mondják hogy lejáratom öket meg minden..
2010. júl. 14. 17:56
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, ha ezért kiabálnak veled. Pedig minden szülőnek tudnia kell, hogy néha egy kívülállóval jobb megosztani a gondokat. Ráadásul nem is tudod lejáratni őket, mert anonim szolgálat. Talán a szüleid a külvilág felé kicsit képmutatóak és félnek, hogy kiderül, nem tökéletes az idill.
2010. júl. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
hát nem tökéletesek ..elváltak és elég nagy zür volt és nekem is vannak problémáim de ezt a kék vonalal köynen megtudtam beszélni. apukám erre azt mondta hogyy most hagyam abba emg hüyleség ha kell valami akkor itt vannaka szüleim. pedig anyám két szemével látta mikor hánytattam magam és enm csinált semmi mást csak kiabált de nem vette komolyan.
2010. júl. 14. 18:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!