Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, tiltják tőlem...

Mit gondoltok, tiltják tőlem a szülei?

Figyelt kérdés
Egy éve járok egy fiúval. Most afféle próbaidőszakban vagyunk, se veled-se nélküled időszak ez. Én nem járok most suliba, magántanuló vagyok a lelki problémáim miatt, a fiú osztályelső a sulijában. A szülei gyakran terrorizálják. Úgy volt, holnap találkozunk, de felhívott sírva, hogy ne menjek, mert ahogy fogalmazott, az apja 1 f@szkalap. [még a legjobb haverjához sem engedte át, pedig 5 percre laknak egymástól] Mit tegyek szerintetek? Nagyon úgy fest ez nekem, hogy tiltják tőlem. Este 9 körül még majd felhívom szegényt, legalább egy kis támaszt igyekszem most nyújtani neki, és próbálom rábeszélni, hogy találkozzunk a belvárosban. [nem mennék el hozzájuk, most valahogy nincs kedvem a kérdésekhez] Szerintetek is eltiltották tőlem? Vagy mi van most?
2010. nov. 1. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ha tőled tiltanák, akkor a haverjához elmehetne.

Nyilván az apjával valamin összezördült, és most büntetésben van miatta, majd kibékülnek, megnyugszik mindenki, és találkoztok.

2010. nov. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már 3 hete nem vagyunk együtt. Jó lenne elmenni a városban valamerre, és beszélgetni, mert most nem tudjuk, legyen-e még valami a kapcsolatunkból, vagy örökre vége legyen. :/ Ezért akartunk találkozni. Szerintem hirtelenfelindulásból mondta le, mert nagyon feldúlt volt, és zokogott.
2010. nov. 1. 19:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp beszéljétek meg, mert biztosan ér annyit a dolog, de ha most nem, akkor várd meg, míg lenyugszanak otthon a kedélyek. Támogasd, segítsd, amiben tudod, de én nem hiszem, hogy tőled tiltanák.
2010. nov. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Valószinűleg csak próbálják éreztetni, hogy "ők az urak a házban" a fiúval tisztázzátok, hogy megéri-e. Bár szerintem ez nem kérdés, mert elég régóta együtt vagytok.:)

Barátoddal tudatni kell, hogy téged nem a szülei érdekelnek, hanem ő! És akkor lehet elmerne már menni a szülei megengedése nélkül. Vagy, ha megpróbálnátok a szüleivel ketten beszélni, attól lehet enyhülnének. Ez nálam bevált, 6 hónap titkolózás után.:)

sok sikert. kitartás!

2010. nov. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!