Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen a nagymamám, ez...

Miért ilyen a nagymamám, ez most az én hibám?

Figyelt kérdés
Holnap lesz a születésnapom, nemszoktam nagy "partit" rendezni, eljön legjobb haverom és kész, nagynéném süti a tortát, és kérdezte mikor legyen, mondtam, hogy holnap mert haverom is mondta akkor ráér, erre már mamámmal variálnak, hogy hú legyen hétvégén legyen ekkor legyen akkor....nemértem miért...nemrég felhívott apám, mert délutános, és szóba jött a holnap, mondtam hogy jó lenne ha holnap lenne, de most mindenki variál így nemtudom. Miután letette, nagymamám a konyhából kiabál, hogy ki nemérti, miért nem értem b*zdmeg, nagynénéd megsüti a tortát és ünnepelj egyedül, te hibás, hülye, (szó szerint), most akkor én vagyok a hibás? Nem foglalkoztam vele nagyon, de már unom....most mindennek lekell hordani...áh..15/f
2010. júl. 14. 16:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

16:57

Írta, hogy nem lesz különösebb buli, csak haver átmegy.

A tortát pedig rokon süti. Aki gondolom önként ajánlotta fel, tehát akkor ne kiabálja rá a kérdezőre. Egyébként sem drága sütni egy tortát.


Kérdező, nyugi nem a te hibád. Nem is értem miért lennél te a hibás...


Lol, már látom magam előtt, amikor lesz az esküvőd és majd a család akarja kitűzni az időpontot és összevesznek rajta, hogy te mikor házasodj meg. :DDDD

2010. júl. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ezaz, nem is akar nagy banzájt csinálni.Egy haverja jön csak el,most teljesen mindegy mikor van tartva. Amúgy is a te szülinapod.

Boldog szülinapot! 25L

2010. júl. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!