Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen a nagymamám, ez...

Miért ilyen a nagymamám, ez most az én hibám?

Figyelt kérdés
Holnap lesz a születésnapom, nemszoktam nagy "partit" rendezni, eljön legjobb haverom és kész, nagynéném süti a tortát, és kérdezte mikor legyen, mondtam, hogy holnap mert haverom is mondta akkor ráér, erre már mamámmal variálnak, hogy hú legyen hétvégén legyen ekkor legyen akkor....nemértem miért...nemrég felhívott apám, mert délutános, és szóba jött a holnap, mondtam hogy jó lenne ha holnap lenne, de most mindenki variál így nemtudom. Miután letette, nagymamám a konyhából kiabál, hogy ki nemérti, miért nem értem b*zdmeg, nagynénéd megsüti a tortát és ünnepelj egyedül, te hibás, hülye, (szó szerint), most akkor én vagyok a hibás? Nem foglalkoztam vele nagyon, de már unom....most mindennek lekell hordani...áh..15/f
2010. júl. 14. 16:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
mond meg h a haverod csak holnap ér rá és pofabe roló le:D
2010. júl. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagymama?!!!! Ez egy sarkany.
2010. júl. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

nagymamád bizonyára idegbeteg :)

ne foglalkozz velük, csináld azt ami neked jól esik és Boldog Születésnapot :)

15/L

2010. júl. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

Tuti idegbeteg:)

de hagyd is :D

Boldog Szülinapot! :D

2010. júl. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Már szenilis amúgy nem a te hibás! Igen, mondani kéne neki, hogy a barátod miatt lenne jó a holnap.

Nagyon boldog születésnapot :)

2010. júl. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Nekem is holnap van a szülinapom, nálunk házibuli lesz mert szülők a Balatonon :P Boldog szülinapot, nagymuterra meg szarni rá, a holnap a te napod, hadd legyen már úgy ahogy te akarod!
2010. júl. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen: ) Amúgy engem se érdekel mit mond, de akkor is egy kicsit szarul esik, hogy jogtalanul ilyeneket mond.
2010. júl. 14. 16:52
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem a te hibád, ők az idióták.

Ne hagyd, hogy elrontsák a szülinapod, nem értem miért akarnak beleszólni.

Nincs suli, aznap tartod amikor akarod.


Boldog Születésnapot! ;)

2010. júl. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nagymama most az egyszer levan szarva menjen vissza kötögetni és várja piroskát :)

Ne foglalkozz vele.

Te szülinapod te döntöd el mikor lesz,hogy lesz,miért lesz.

Bolgod szülinapot :D

2010. júl. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Nem semmi a mai fiatalok felfogása! Majd akkor háborogjatok,ha ti keresitek meg a bulira valót!

A nagymamáddal pedig beszéld meg,hogy miért nem jó,ha hétköznap buliztok! Nem szenilis,inkább ti vagytok bun kók vele.

27/F

2010. júl. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!