Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hova mentek nyaralni es...

Hova mentek nyaralni es mennyit szantok a nyaralasra?

Figyelt kérdés
Most nezegetem a nyaralasi ajanlatokat es nemelyik olyan draga,h azt jut eszembe,h hogyan tehetitek meg? Sporoltok ra par honappal elotte? Vagy van ennyi kulon penzetek? Hova mentek iden es hanyan?
2010. júl. 14. 14:29
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
74%
Mi Egerbe megyünk párommal 6 napra. A szállás fejenként 30 ezerbe kerül, ebbe van a szoba, fürdő, reggeli és a szolgáltatások ingyenes használata (medence, jakuzzi, szauna stb). Párom dolgozik, viszont én még suliba járok, így én hónapokon keresztül gyűjtöttem a szállás rám eső részére - azt a pénzt raktam félre, amit kajára kaptam itthon (kifizette volna, de nem vagyok az a fajta, hogy engedjem). Párom rakott félre étkezési utalványt, abból fogjuk a többi étkezést állni. Ezenkívül még a buszra és pár belépőre kell valamennyi pénz.
2010. júl. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
74%
Mi idén nyaralunk először, Sopronba megyünk egy wellness szállodába. 11 000 ft/nap. Szerencsére kapok üdülési csekket, idén 70 000 Ft-ot sikerült a cafetériámból kigazdálkodni. Gyűjtöttem melegkaja jegyet, és a párom augusztus elején kap egy kis prémiumot, úgy néz ki. Úgyhogy ebből. :)
2010. júl. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
70%

Sehová és semennyit.

Nem szeretek távol lenni otthonról, ha már kiveszek szabadságot a pihenésre, azt inkább a szeretteimmel töltöm otthon. Néha egy strand belefér, de hogy én elmenjek pl. 200 km-re otthonról, azért hogy pihenjek?!?!?! Lehetetlen.

Egyébként is, baromira sajnálnám a pénzt rá, annyi minden másra (hasznos dolgokra) költöm inkább.

2010. júl. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
80%

Saját nyaralóba, Spanyolországba ősszel és most egy hétre Dániába.

Hárman.

2010. júl. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
70%
Nyaralni? Álmainkban maximum. Ilyen időkben. Örüljünk, hogy van mit enni...
2010. júl. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Én Svájcban vagyok anyukámmal 1 hónapig, valamikor augusztus első felében megyünk haza. Azt sajnos, nem tudom mennyi pénz, de egyik nagyon jó barátunknál lakunk, így a szállásra nem kell költeni. De anyukám hozott magával X összeget és a barátunktól is kapott vissza X frankot és X eurót, ebből veszünk kaját, és néhány ruhát ( Ugyanis ilyenkor nagyon sok leárazás van és olcsó minden, az otthoni árakhoz képest is ). Én nagyon élvezem és örülök neki. Tudom, most Én is le leszek köpve, mint az aki azt mondta, hogy 15 millióért nyaralnak. Köszi, előre is!
2010. júl. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
70%
Sehova. Plusz munkák vannak most nyáron. Ha nem vállalom el ráérek, de nincs pénzem akkor. Ha meg elvállalom pénz van de idő nincs. Majd máskor.
2010. júl. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!