Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hova mentek nyaralni es...

Hova mentek nyaralni es mennyit szantok a nyaralasra?

Figyelt kérdés
Most nezegetem a nyaralasi ajanlatokat es nemelyik olyan draga,h azt jut eszembe,h hogyan tehetitek meg? Sporoltok ra par honappal elotte? Vagy van ennyi kulon penzetek? Hova mentek iden es hanyan?
2010. júl. 14. 14:29
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
89%
Balaton/egy délután/5 fő ti??
2010. júl. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
89%
Sehová és semennyit. Nincs rá keret.
2010. júl. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
26%
Mi világkörüli útra megyünk a szüleimmel hárman. Apa orvos anya ügyvéd. Nem tudom pontosan de úgy hallottam hogy kb 15 millióba kerül, bár én nem vagyok ebben a pénzes dologban benne tehát nem tudom hogy ez most drága e vagy nem... cupp
2010. júl. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Idén nem megyünk, házat építtetünk. Majd jövőre.
2010. júl. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
88%
Görögországba megyek 2 hétre, és 3-an megyünk:) kislányom, férjem és én. Mind2-en Ausztriában dolgozunk.. Külön fére tettünk a nyaralásra is. összen 500ezerbe kerül.
2010. júl. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
79%
mi most nem megyünk, nincs rá pénz. de tavaly voltunk, igaz szűkösen már akkor is. elmentünk a balatonra 3 napra. szinte a legolcsóbb panzióban vettünk ki egy szobát ketten, vittünk magunkkal kaját, amit én sütöttem, főztem előtte nap, így majdnem kihúztuk 3 napig. ezen tudtunk spórolni. ott szinte nem vettünk semmit, csak talán egyszer egy hamburgert. mindent itthon vásároltunk be a legolcsóbb helyeken (üdítő, víz, kaja, kávé). ami kell. a kocsit nem használtuk ott abszolut, így még az üzemanyagon is spóroltunk. szerencsére nagy kocsi van, így befért a két bicikli, azzal közlekedtünk. belépő sem kellett, csak a strandra. így tudtunk bringázni, sétálni, napozni, fürdeni. egy nap kétszer megittunk egy büfében egy pohár sört vagy kávét, és akkor is apróval fizettünk. (előtte már félreraktuk a 200 ft-okat, hogy majd azzal fizetünk). úgyhogy mi így egész olcsón megúsztuk és mégis nagyon jól éreztük magunkat!!
2010. júl. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
76%

Nem megyünk nyaralni:D és ez jó nekem.Jól érzem magam ott,ahol vagyok.Kirándulni viszont megyünk.És az jó lesz.:)

Amúgy meg a 15 millió forintba kerülős válaszolónak üzenném,hogy menjetek,érezzétek jól magatokat a "világkörüli" úton!A szüleimmel is jól érzem magam,nem kell nekem gazdagság..XD

2010. júl. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
86%

Mi gyüjtünk rá.


Elég jól keresünk és minden év januárjában kitaláljuk hova akarunk menni mekkora a keret.

Tavaly Karibtenger volt, és már januártól néztük az utakat.

Idén Bali lett volna de terhes lettem, nem mehtünk, azt a pénzt a gyerekre költjük és félre teszzük hogy most hogy nemfogok dolgozni jövöre európába eltudjunk menni.


Mi úgy gyüjtünk hogy kitaláljuk mekkora az az összeg amit havonta kb félre akarunk rakni nyaralásra. aztán elkezdünk nézelödni ezekben az árakban.


Pl januárban kitalálod hogy idén nyaralunk. kigondolod hogy havi 10000Ft-t tudsz fejenként félre tenni. ès mondjuk augusztusba akarsz menni nyaralni.

akkor 7 hónap jön össze vagy is fejenként 70 ezer áll rendelkezésre. elkezded nézni az utakat, mi az ami tetszene, mik az igények.


pl minket iszonyatosan vonz afrika de 1 hét szafari egy hét fürdét akarunk de ez túl nagy keret. jól megnéztünk minden utatat, és arra jutottunk erre most nem futja, akkor lejebb adtunk és más utakat kezdtünk nézni.


de a kérdés akarsz-e utazásra költeni? sok ismerösöm nem akar és nekik az utazás felesleges pénzkidobás, ök azt gondolják csak a nagyon gazdagok tehetik meg.


Párom nagybáttyáék minden évben a gyerekekkel autóval mennek aurópába körútra. pl most angliában vannak egy fél éves szervezés volt hogy olcsó de jó szállásokat kapjanak. tavaly olaszországban voltak így. és nem kerül olyan sokba, e jó szervezés a lényeg.

2010. júl. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
86%
Mi se voltunk már vagy 5 éve nyaralni, idén se megyünk sehová, mert nincs pénzünk.
2010. júl. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
72%
2 hétre a Balatonra négyen. Szüleim, barátnőm és én. Egy nagy házat vettünk ki, viszonylag jó áron. Mi a nyaraláson sose spórolunk, bár most épp nem állunk túl jól anyagilag, de inkább előre gyűjtjük rá össze a pénzt. Soha nem főzünk, szüleim mindig azt mondják, hogy főznek ők itthon eleget, nyaralni pihenni megyünk. Úgyhogy egy nap legalább kétszer étteremben eszünk, este iszogatunk, koktélozunk. Nagyon sokba szokott lenni a végére, de mindig össze van gyűjtve rá a pénz, úgyhogy nem szokott belőle problémánk adódni.
2010. júl. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!