Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Család vagy a karrier?

Család vagy a karrier?

Figyelt kérdés
A párommal szeretnénk gyereket. Viszont most lenne új munkám (Nanny), ami elég jó itt. A főnök asszonyom nem nagyon szeretné, ha terhes lennék most, mert szüksége van rám egy ideig. Mit tegyek? Nagyon vacilalok a család és a munka között.
2019. szept. 4. 16:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem a család előrébb való. Persze egy nagyon jó munkalehetőségnél meggondolja az ember, de nanny állást bármikor találsz. Magadat tedd előre, ne a főnököt.
2019. szept. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
59%
És majd a főnök mondja meg azt is, mivel etesd a gyereked? Hát ne haragudj, de így NE vállalj gyereket! Nekem sosem lesz, de úgy gondolom, gyereket csak akkor érdemes vállalni, ha képes vagy érte MINDENT feladni (még a hatalmas karriered is). Szóval ne, még ne szülj.
2019. szept. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ,hogy hány éves vagy?!
2019. szept. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
69%
3 hónap múlva visszamennél dolgozni? Oké, akkor nem kell neked az a gyerek. Már a hozzáállásodból megítélve sem.
2019. szept. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
92%
Mostani munkáddal ne foglalkozz.Vállald el az újat,ha az jobb.Aztán idóközben ha terhes leszel,csinálod amíg tudod,aztán otthagyod.Karriernek meg ne nevezd ezt.
2019. szept. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
66%
Bocs de hogy lesz akkor ez, 3 hónap múlva egy nanny vigyáz majd a gyerekedre, amíg te nannyként dolgozol másnál? Tudod mikor passzolnám le a gyereket 2-3 éves koráig....inkább lennék munka nélkül. (mert mi értelme azért dolgozni, hogy egy bébiszitterre menjen az összkereseted?)
2019. szept. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
56%

Karrier, mindenképp.

Ilyen szétrókázott országba én nem vállalnék gyereket, ha nő lennék. Miért? Hogy egy elnyomó rendszer adósrabszolgája legyen haláláig?

2019. szept. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó válaszoló a kérdező nem Magyarországon van inkább Anglia vagy Amerika .
2019. szept. 5. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Angliában biztos nincs, mert itt 9 hónap a "GYES".
2019. szept. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Svájcban vagyok
2019. szept. 5. 13:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!