Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ijesztgeti a másik öcsémet?

Miért ijesztgeti a másik öcsémet?

Figyelt kérdés

Van egy 15 éves öcsém és mindig ijesztgeti a 7 éves öcsémet. Hiába szólok rá nem fejezi be. Már idegesítő. Mit csináljak?

16/L


2010. júl. 14. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom,mert egyke vagyok,de volt egy idoszakom amikor apamat allandoan megijesztettem es ettol nagyon boldognak ereztem magam ha sikerult...kb fele evig tartott ez az idoszakom aztan meguntam es leszoktam rola

19L

2010. júl. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szóljál a szüleidnek.
2010. júl. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jól vágd nyakon érte,vagy ijeszd meg te is őt úgy hogy bepisiljen!
2010. júl. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó: Ennyire durván nem szabad!! :) Csak ülj le vele,és mondd el neki hogy neki sem tetszene.
2010. júl. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mondd meg neki, hogy egy félős vinnyogós öccse lesz aki nem mer majd egyedül egy szobában megmaradni és akkor folyton rajta lóg majd :)
2010. júl. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!