Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális ha egy...

Atimi959 kérdése:

Szerintetek normális ha egy két gyermekes apuka (8 hós és 5 évesek) elmegy a haverokkal discoba meg ilyen helyekre vagy inkább maradjon otthon?

Figyelt kérdés

2019. szept. 1. 02:08
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
72%

Alapvetően nem baj, de csak ha marad idő a családra is, illetve, ha asszony is rendben van vele. Mert azért két kisgyerekre vigyázni nem könnyű.

Nálunk pl nincs nagyszülői segítség és abban állapodtunk meg, hogy mindkettőnk havonta egy este mehet el, az alatt a másikunk vigyáz a gyerekre.

Persze majd ha nagyobb lesz valsz lazább lesz a dolog

2019. szept. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
80%

Bővebben? Mit takar hogy elmegy a haverokkal diszkóba? Milyen gyakran teszi?

Amúgy néha belefér. Heti rendszerességgel már nem.

2019. szept. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
43%

Attól függ milyen gyakran megy el.

Heti rendszerességgel,nem normális.

2019. szept. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
79%

Ha valaki kikapcsolódik és nem hanyagolja el a családját az nem probléma.

Viszont én általában azt láttam, hogy a diszkóban nincs az a korosztály, akinek családja van. Az pedig, hogy felnőtt emberek tinikkel meg önmegvalósító fiatalok társaságában érezzék jól magukat az ne haragudj, de szánalmas.


Szintet kellene ugrani.


Bocsánat, ha félreértem, de nekem ez jött le.

2019. szept. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
64%
Mi nem járunk diszkózni, nem nyerő a vergődő tinik között szórakozni. De eljárunk billiárdozni a kocsmába, házibuliba a saját korosztályunkkal.
2019. szept. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 qkker1 ***** válasza:
6%

"


Miért pontoztatok le a válaszomat? Ha apuka megy, anyuka is mehet... Így fair....


Legalább legyen gerinces és írd le, miért nem hasznos abszolút a válaszom, te, aki csak pontozgatsz lefelé!!! (Ha már anonim vagy te is...)"


Azért hülyegyerek, mert a nyolc hónapos gyerek még normálisan szopik, és szüksége van az anyjára /az más kérdés, hogy apucinak sem kéne diszkóznia/.

2019. szept. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
72%
Féléves koráig szoptattam a gyereket,de mindegy.Időnként el lehet menni szórakozni, mondjuk negyedévente.
2019. szept. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
65%
Nem pont diszkóra értettem, hanem elmenni kikapcsolódni. 8 hónapost ott lehet hagyni. Mert már javában megy a hozzataplalasi, hülye gyerek...
2019. szept. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
85%

Diszkóba egy apa a haverokkal? mégis mit keres ott a sok 13-16 éves között?


Természetesen szórakozni, kikapcsolódni mindenkinek kell, a párjától függetlenül is, mindkét félnek, csajos este, shopping, sütizés, stb.

Egy grillezés a haverokkal, vagy kocsma, bowling, focimeccs bármi. (de a diszkó nevetséges, tinédzsereknek való),

Egy családos embernek a párja nélkül nincs keresnivalója ilyen helyen , már gyanura ad okot hogy fel akar szedni egy csitrit. mint ifju korában a haerokkal.

2019. szept. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
57%

Kinmondta h csak tini diszko letezik????

Van kifejezetten “idosebbeknel” is... szoval akinezen rugozik az tenyleg okos...

2019. szept. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!