Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális ha egy...

Atimi959 kérdése:

Szerintetek normális ha egy két gyermekes apuka (8 hós és 5 évesek) elmegy a haverokkal discoba meg ilyen helyekre vagy inkább maradjon otthon?

Figyelt kérdés

2019. szept. 1. 02:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%
Egy evben ketszer? Normalis.
2019. szept. 1. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
és ha többször?
2019. szept. 1. 02:48
 3/21 anonim ***** válasza:
97%
Mennyivel többször? Am attól függ. Az anyukának is van rá lehetősége?
2019. szept. 1. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
89%
Normális. Megszületik a gyerek akkor vége az életnek? 20 évig csak meló-gyerek? Feltételezem te az anyuka vagy. Neked sem kell ám feláldozni az életed. Férjed is maradhat otthon a gyerekekkel te meg elmész valahová egyedül vagy a barátaiddal, vagy bébiszitter és együtt.
2019. szept. 1. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem két ember, onnantól fogva, hogy szülő lett is nyugodtan szórakozhat a gyerekek nélkül. De nyilván értelmes, kultúr embereknél ez nem úgy történik, hogy apuka minden héten szétcsapja magát, amíg anyuka otthon megszakad.

Mindkét félnek kijár a szórakozás, de a gyerekek legyenek az elsők.

Szerintem havi 1x a nagyszülőkre bízni őket vagy bebicsoszt hívni teljesen rendben van. Ennyi szórakozás kijarhat mindkét félnek, akár külön társasággal is.

De meg kell beszélni egymással.

Akár úgy is meg lehet oldani, hogy egyik héten apuka megy el, anyuka vigyáz a gyerekekre. Következő héten fordítva. Következő 2 hétben meg együtt vannak otthon. Utána meg együtt mennek el valahova stb..

Az én szüleim mindig is viszonylag sok programot csináltak kettesben. Most is együtt vannak, pedig már rég kirepültem a fészekből. Múlt héten pl nyaralni voltak ketten.

Ápolni kell a kapcsolatot és közösen is programot csinálni illetve elengedni a másikat.. Szerintem a gyerekeknek is jó, ha két kiegyensúlyozott, boldog szülejük van.

2019. szept. 1. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
19%

Nem normalis, mert amikor az ember úgy DÖNT , hogy GYEREKET akar , akkor nem érzi áldozatnak a veluk töltött idöt

Aki vágyik hepajra,, az ne vállaljon családot

2019. szept. 1. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
78%
Alkalmanként normális
2019. szept. 1. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
98%
Az a normális, ha az ember igyekszik megtalálni az örömöt és a kikapcsolódást az életében akkor is, ha gyereket vállalt. Mindenkinek kell és jár, ha ez valakinek a discot jelenti, akkor azt, ha egy kirándulást, mozit, akkor úgy...különben egy elmeháborodott, kifacsart mártír lesz, aki lelkileg majd hosszú távon többet árt, mint használ a gyerekeinek. Hol van az előírva, hogy ha egyszer gyerekt vállal, akkor az minimum 20 év szolgaság és letöltendő börtön? Csak sajnálni tudom azt, aki úgy gondolkozik, hogy innentől csak a gyerek létezhet, semmi más, de főleg azt sajnálom, akinek ilyen mérgező idióta van a környezetében, aki rá akarja vetíteni a másikra a szánalmas életfelfogását.
2019. szept. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
66%
Ha ritkán, akkor normális, mindenkinek kell a kikapcsolódás, DE CSAK AKKOR, HA AZ ANYUKA IS KAP ÉN IDŐT, AMIKOR APUKA MARAD A GYEREKEKKEL!
2019. szept. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
80%

Elhangzott mar pàr ertelmes es par kreten valasz, de az igazsag egyszeru:

Ha nem megy a csaladi elet rovasara akkor barmikor mehet bulizni barmelyik szulo. Nyilvan ez egyen fuggo hogy meddig birja talpon, mennyire lesz masnapos stb

A fentieken tul azt gondolom hogy egy evben 1-2 alkalommal az is belefer h a szulo kiruh a hàmbol es egesz masnap delelott alszik.

2019. szept. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!