Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ki nem álhatom...

Mit csináljak, ki nem álhatom a sogornőm?

Figyelt kérdés
Egyszer régen volt egy kis vita közöttünk meg a párom testvére között.Azóta nem beszélünk ennek lassan már 7 éve.Ők ott laknak anyósoméknál.Ahányszor átmegyek és meglátom felmegy bennem a pumpa és legszívesebben megmondanám neki,hogy milyen kétszínű kis ...liba.Ki nem álhatom mikor a sogorom megfogja lányomat(16hónapos),olyan gúnyosan beszél neki,minden kis bűdösnek elmondja,még pelenkás.Mit tegyek ezek az érzések ellen?Anyósommal is sokszor összevesznek ő csak akkor jön át hozzánk,de ha jóbban vannak addig át se jönn.Rosszul esik,hogy én megpróbálom a szívemet is odaadni,segíteni,takarítani,ha ott vagyok,de szinte meg se köszöni az anyósom se.Most volt náluk festés én meg felajánlottam neki hogy segítek,persze a kicsi lányom nem nagyon bírt magával ebben a melegben és nem tudtam befejezni a kisszobát,erre a kis liba már ott tevékenykedet,hogy Ő már összehajtógatta a száraz ruhákat.Ő egyébként semmit nem nagyon segít csak ha én is ott vagyok és láttom,de komolyan.Nem magam akarom fényezni,de Ő mindenkinek benyalja magát,aztán a hátuk mögött már beszéli is őket a testvérének.Szóval hogy tegyem magam túl ezeken?
2010. júl. 13. 22:17
 1/9 Plaga ***** válasza:
53%
Én odamennék hozzá: -Úúúúgy szeretlek, mint csiga a frissen nyírt pázsitot!- És végignyalnám az arcát és ráfújnék
2010. júl. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez jó:)
2010. júl. 13. 22:51
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem gaz, hogy olyanokat mond neki, hogy kis budos meg ilyenek. A stilusaval nagy gond lehet, nekem a 2 ferfi sogorom detto ilyen. Egyiknek sincs gyereke. Gondolom, hogy ezert nem tudnak veluk banni, amugy meg irigyek, mert nekik nincs gyerekuk (egyik meleg, a masik meg luzer munkanelkuli mar evek ota, nem csoda). Lehet, hogy rad is irigy ez a no es azert ilyen vagy alapbol ilyen stilusu. Vannak emberek, akiknek ilyen a stilusa es ezt nem nagyon lehet megszokni, inkabb csak elkerulni...az ilyeneknel azt vettem eszre, hogy a felszines kapcsolat mukodik csak keves talalkozassal.
2010. júl. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igazad van, sógornőd egy h.ülye, de:


- miért nem sza.rod le?


- minek mész oda takarítani?


- miért akarsz kényszeresen megfelelni neked?


- miért engeded, hogy hozzányúljanak a gyerekedhez?


- minek mész oda egyáltalán?


ha anyós látni akarja az unokát, menjen ezek után ő hozzátok, aztán csók. sógornőd neked egy senki, nem kell, hogy foglalkozz vele.

2010. júl. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
jav.: miért akarsz kényszeresen megfelelni NEKI?
2010. júl. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Addig fog játszadozni,amíg egyszer ki nem kelsz magadból,és el nem küldöd aj ó édes anyukájába.Tudom,mert én birka türelmű vagyok,és rengeteg mindent elviselek,d egyszer én is ezt tettem a sógornőmmel,és nem bántam meg,még akkor sem,ha utána 20-an a nyakamnak ugrottak,és én voltam a fekete bárány a családban.

Ha nem akarsz botrányt,akkor rá se nézz,és hozzá se szólj,jah és ne takaríts meg ugrálj nekik,mert annyit sem fogsz kapni,hogy köszönöm,hanem abba is bele fognak kötni,tapasztalat.Ne legyél a csicskásuk,légy büszke,és egy szót ne szólj a sógornődhöz,akkor sem,ha odamondogatnál Neki.Majd ha sz@rzs rá a kötekedéseire,akkor talán észbe kap,bár az ilyenek túl hü..ék ehhez.

Figyelj,a nagyképű,kötekedős,rosszindulatú kis majmokkal nem kell foglalkozni,mert ha meg foglalkozol Vele,utána Te leszel a rossz.Hagyd a fenébe,hadd éljen a kis beszűkült világában!

2010. júl. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is utálom a sógornőmet legszivesebben akkorát belerugnék abba a ribi fejébe!!Szerencsére nekem nemkell nézni azt a bamba képét.
2010. júl. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jah,nekem sem,meg nem kell hallgatnom a rikácsolását,mi hogyan kimosva,kivasalva,megfőzve,így legalább csak a saját anyjának parancsol.
2010. júl. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jah,és legszívesebben szívlapáttal csapnám fejbe a tudatlan,buta,de nagyképű és flegma pofáját,aztán ELGONDOLKODNA.Remélem,nem lesz egy palimadár sem soha,akinek kelleni fog,bár eddig sem kellet senkinek.Nem csodálom.Meg azt sem,hogy savanyú Neki a szőlő..
2010. júl. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!