Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak anyámmal, hogy...

Mit csináljak anyámmal, hogy adjon magára?

Figyelt kérdés

Nem használ izzadásgátlót(azt modja meghányatja),kb 3 napig egy felső van rajta!Hiába magyarázom neki hogy legalább akkor reggel használjon golyóst vagy akármit,még parfümöt sem használ.Hűsítőnek beraktam a hűtőbe egy avonos testpermetet,és arcpermetet is ,de azt sem használ.


Hiába mondom neki hogy ne igénytelenkedjen már,pedig adtam neki már egy csomó ilyen termékeket is.


2010. júl. 13. 18:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
35%
Én meg anyut mindig azért szidom hogy ne piperézze magát ki. Mert hogy kinek akar tetszeni?
2010. júl. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
30%
Én sem használok ilyen cuccokat,mert árt a bőrnek. Ha megizzadok,akkor egyszerűen megmosdok,naponta többször is. Az többet ér,mint a dezodorok. Ha pedig a dezodor illata keveredik az izzadság szagával,az még cikibb.
2010. júl. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
Elég egyszerű válaszom lesz, de mást nem igazán tudok most mondani: mondd meg neki, hogy az emberek elvárják a higiéniát. Ha nem változtat társaságokban is elég kevés ideig fogják megtűrni..
2010. júl. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

:)Legalább a tiéd ad magára.

Nyár van ilyenkor az ember megizzad,és ugye szaggal is jár,de tegyen már ellene.Minden ilyet veszek neki,és csak ott pang a szekrényen.Na meg felsőt is cserélhetne naponta,mert még télen elmegy,de nyáron....

2010. júl. 13. 18:41
 5/15 anonim ***** válasza:
78%

Amit előttem írtak azzal is egyet értek, bár nem hiszem, hha 3napig hord egy pólót, akkor naponta többször mosakodna, de azért ezt is próbáld meg mondani neki..

18.40es

2010. júl. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Csek este fürdik,napközben nem.

Hiába mondom ogy büdös,azt mondja hogy ő nem,pedig ő,mert mi azért többször lezuhanyzunk,és fújunk magukra.

2010. júl. 13. 18:43
 7/15 anonim ***** válasza:
78%

:) Hát lehet azt gondolja hogy elég ha a férjének tetszik. Anyu is sokszor cserél felsőt,

meg stb dezodort,meg sprét.

2010. júl. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Pedig tényleg 3napig is rajta van egy felső(pedig van egy csomó neki),vagy még tovább is.
2010. júl. 13. 18:45
 9/15 anonim ***** válasza:
69%

Pfúúú nálunk is ugyan ez a helyzet.. megnyugtató, h nem csak nálunk van ilyen.

Én is hiába mondom neki, nem érdekli.. de hát. én már letettem arról, hogy megváltoztassam. Felesleges mondani.

Előbb utóbb hozzászoksz. :/ Hiába jót akarsz/unk nem érdekli "anyáinkat"

2010. júl. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
53%
és apád mit szól hozzá h ilyen igénytelen anyád? h viseli??
2010. júl. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!