Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennek már ásó, kapa. Miért...

Ennek már ásó, kapa. Miért ilyenek a pasik?

Figyelt kérdés

Nem tudom van- e még valaki így... de biztosan.. problémám:

világ életemben nem voltam egy nádszál kisasszony, 157cm magas vagyok, és 57 kg voltam mindig. Panasz nem volt rám, annyi barátom lehetett volna, ahányat csak akartam. de mindegy. megismerkedtem a férjemmel, eleinte minden tök jól ment. aztán az esküvő után már megjegyzéseket tett arra, hogy fogynom kellene. eleinte viccesnek tartottam, nevettem rajta jókat. aztán egyre komolyabbá vált a dolog, előkerültek az ex barátnő képei, aki persze tökéletes alakkal rendelkezett, feszes álló mellekkel, és jöttek a "baráti barátnők" a havernők, akik, hú de jól néznek ki megjegyzéseket kaptak, meg, hogy hú, ahhoz képest milyen trampli volt de krva jó most. persze van köztük egy olyan alkatú mint amilyen én voltam, és állandóan tehenezték..na gondolhatjátok, már akkor elkezdtem depizni.aztán teherbe estem, jöttek a plusz kilók, a férjemtől a fintorok. szülés után rosszabb lett.. már 6 hónapos a babánk, és egyfolytában azt hallgatom,mikor fogyok már le, meg menjek akkor naponta több kmet futni és ilyenek. pedig csak a csípőm szélesedett kicsit, minden más a régi. Én olyan vagyok, hogy csak akkor fogyok, ha hetekig nem eszek semmit, csak kétnaponta egy magvas zsömlét. de hát a pici mellé kell az energia, 24ből 20at talpon vagyok. megjelenni se akar már nagyon velem,nagyon úgy érzem, ez a vég felé vezet, bár részéről sztem már vége... férjem 26 én 22... Van valaki így? vagy volt? mit tehetnék? teljesen kétségbe vagyok esve..


2010. júl. 13. 11:18
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
86%
Sajnállak, elég bunkó a férjed, nem várhatja el, hogy egyből a régi alakod visszanyerd, arra a szakirodalom szerint is kell 1 év. De a terhességtől minden nőnek változik a teste, teljesen nem lesz ugyanolyan. Egy rendes férj nem csinálja ezt a feleségével, hanem szereti így is. Ráadásul az alapján, amit írtál, nagyon is jól nézel ki, és vékony vagy! Nem kell csont és bőrnek lenni, nem modell vagy, hanem anyuka, és szexi nő! Az én férjem minden nap elmondja, hogy én vagyok a leggyönyörűbb kismama, pedig nem 57 kiló vagyok... Mondjuk szeretnék, de soha nem leszek szerintem. Én megmondanám neki, hogy ez bánt, hagyja abba, és támogasson inkább a babával és az anyasággal kapcsolatban, amibe ez is beletartozik. És azok a csajok, akiket most nézeget, pár év múlva, és terhesség után közel sem lesznek ilyen modellalkatok. Ne sanyargasd magad, és ne hagyd ezt a lelki terrort.
2010. júl. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
87%

nem olvastam vegig ahozzaszolasokat de csatlakozom az elottem irt par hozzaszlokhoz h a ferjed egy nagy taplo. En pl 56 kg voltam mikor terhes lettem, es most 72 kilo vagyok es nem akar nagyon lemenni az extra pedig setalok minden nap a picivel eleg sokat, uszom, stb. Most fogok dietazni elkedeni. ez a plusz csak engem zavar en tehenezem le magamat a ferjem mindig azt mondja bolond vagyok es h majd lemegy ne aggodjak, meg nem is egy eve h szultem es nezzem meg a kislanyunkat h milyen helyes ez m inden feles sulyert karpotol. tehat nalun k en kritizalom mjgam mert ilyen kover meg nem voltam sosem, ja 165cm vagyok, a ferjem igy is sexisnek talal, es ugyanugy kivan mint elotte.

nekem volt egy exem mikor meg 20 as eveim elejet tapostam aki lekoverezett pedig akkor mindossze 46 kilo voltam... tehat nagyon vekony es neki meg akkor is kover voltam. serencsere nmem o lett a ferjem.


en a helyedben azt tennem h csinosan oltozkodnek elmennek ide oda a babaval csinalnek magamnak progikat lassa h elfoglalt vagy ismerkedj pasikkal is es tegyed feltekennye es ha mentek az ujtcan mosolyogj pasikra flortolj meg ugis ha melletted van h erezze h vonzo vagy, tedd feltekennye. ne engedd h barmit is megtegyen veled ennel te tobbet erdemelsz. fiatal v agy meg h begubozzal a lakasba es bil,it huzza fejedre.

2010. júl. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem egészen értem hogy lehet valaki ennyire extra bunkó...Én ne haragudj h ezt mondom de úgy dobnám ki h a lába nem érné a földet...Nagyon sajnálom h ezt át kell élned holott kismama vagy és nem te tehetsz arról h át alakult a tested.Az én párom soha egyetlen szóval nem mondta h dagadt vagyok(pedig az vagyok).És ha mondom neki h mi van akkor azt mondja h szeret.És így szeret.Ha fogyni akarok nem áll az utamba de ne ő miatta fogyjak.Amúgy 1 éves a lányom és még mindig szoptatok.Mindig azt mondogatja h örüljünk h van még tejem és majd csak szoptatás után állhatok neki a fogyónak ha neki állok.Most nem elkeseríteni akartalak csak szerintem így viselkedik 1 normális társ és apa.
2010. júl. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%

csatlakozom az elöttem írókhoz, a férjed egy bunkó. Ráadásul nincs is igaza! Semmi baj nincs veled, azt meg már esküvö elött is tudta, hogy nem leszel egy anorexia...de ez nem jelenti azt, hogy kövér vagy! Akkor miért téged vett el ha az exei ilyen meg olyan jók? A virágos sztori meg amit meséltél az durva...nekem is volt ilyen expárom, valentin nap volt, elmentünk egy virágos üzlet elött, pluszba látta ö is, hogy sok lány kapott virágot vagy valami plüsst. Mindegy a lényeg, hogy megkérdezte, hogy kérsz virágot? Én meg óvatosan csak annyit válaszoltam, hogy örülnék neki nagyon. Erre közölte, hogy nem kapok, nincs már rá idö meg különben is utálja a virágokat, meg elhervad stb. Ne tudd meg mit éreztem akkor. Ezt csak a tapló férfiak apropóján meséltem el.

Akivel meg jelenleg együtt vagyok az egy kincs. 168 cm 53 kg-ról indultam, most 60 kg, 32 hetes terhes vagyok, már most azon gondolkozom hogy tudnék fogyni, párom meg azt mondja, hogy hagyjam abba a hülyeségeimet mert ha le merek fogyni, elhagy. Ö nem csontokat akar tapogatni, vagy maradjak több egy picit (55-58)merthogy az lenne az egészséges, vagy pedig a max az 53 amit visszafogyhatom. El sem tudnám képzelni egy olyan típusú férfi mellett az életem mint a te férjed. Sürgösen változtass ezen, beszélgess vele erröl sokat, hogy ez mennyire aláássa az önbizalmad és neked fáj, hogy pont ö mond ilyeneket akit szeretsz. Remélem észbe kap. Hosszútávon lelkibeteg leszel miatta, és ez a gyereknek is rossz lenne. Ne haragudj, hogy ezt mondom, de még egyedül is jobb mint egy állandóan szekáló társ. Sok sikert! Írd majd meg mit sikerült beszélnetek!

22/L

2010. júl. 16. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek a válaszokat!! Nagyon rendesek vagytok! Beszéltem már vele erről, de addig tartott... még ő sértődött be,és lebunkózott,meg lehülyézett. totálisan tropára ment ez a dolog, szerintem már meg is csal, de hát míg nincs rá konkrét bizonyítékom addig persze, hogy tagad. Most próbálom amiket írtatok,eljárok itthonról, csinosabban öltözködöm,fodrásznál is voltam stb.. eddig Ő persze észre sem vette. De én már igen, hogy mosolyognak rám a ffiak,kacsintanak és a többi. nem is tudom,mikor éreztem ezt. nagyon jó! (csak kár,hogy nem attól,akitől igazán kellene) ...
2010. júl. 16. 14:17
 36/37 anonim ***** válasza:
100%

Jól van :) gratulálok, ügyes vagy. csak így tovább, ne engedd magad terrorizálni :)


Sajnos azonban azt hiszem nem fog változni a hozzáállása. Úgyhogy ha netán valaki meg akar veled ismerkedni, ne utasítsd vissza. A férjednek kisebbségi komplexusa van valamiért, vagy valamiért bűntudata és még neki áll feljebb... nem lehet tudni, de biztos hogy valami nem stimmel.

2010. júl. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
100%
Örülök h tettél lépéseket a változáshoz:)Sok sikert neked ahhoz h a férjed észre vegyen de ha nem ő akkor úszkálj az elismerő pillantásokban.:D Biztos nagyon csini vagy:D
2010. júl. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!