Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennek már ásó, kapa. Miért...

Ennek már ásó, kapa. Miért ilyenek a pasik?

Figyelt kérdés

Nem tudom van- e még valaki így... de biztosan.. problémám:

világ életemben nem voltam egy nádszál kisasszony, 157cm magas vagyok, és 57 kg voltam mindig. Panasz nem volt rám, annyi barátom lehetett volna, ahányat csak akartam. de mindegy. megismerkedtem a férjemmel, eleinte minden tök jól ment. aztán az esküvő után már megjegyzéseket tett arra, hogy fogynom kellene. eleinte viccesnek tartottam, nevettem rajta jókat. aztán egyre komolyabbá vált a dolog, előkerültek az ex barátnő képei, aki persze tökéletes alakkal rendelkezett, feszes álló mellekkel, és jöttek a "baráti barátnők" a havernők, akik, hú de jól néznek ki megjegyzéseket kaptak, meg, hogy hú, ahhoz képest milyen trampli volt de krva jó most. persze van köztük egy olyan alkatú mint amilyen én voltam, és állandóan tehenezték..na gondolhatjátok, már akkor elkezdtem depizni.aztán teherbe estem, jöttek a plusz kilók, a férjemtől a fintorok. szülés után rosszabb lett.. már 6 hónapos a babánk, és egyfolytában azt hallgatom,mikor fogyok már le, meg menjek akkor naponta több kmet futni és ilyenek. pedig csak a csípőm szélesedett kicsit, minden más a régi. Én olyan vagyok, hogy csak akkor fogyok, ha hetekig nem eszek semmit, csak kétnaponta egy magvas zsömlét. de hát a pici mellé kell az energia, 24ből 20at talpon vagyok. megjelenni se akar már nagyon velem,nagyon úgy érzem, ez a vég felé vezet, bár részéről sztem már vége... férjem 26 én 22... Van valaki így? vagy volt? mit tehetnék? teljesen kétségbe vagyok esve..


2010. júl. 13. 11:18
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
36%
Én úgy vagyok vele, hogy az életem párja tartsa azt a súlyt, amivel megismerkedtünk, cserébe én sem hagyom el magam. Egy kivétel van: amikor szoptat. Amíg szoptat, addig a baba az első, de ha már nem, akkor azért eddzen, hogy jó "kondiban" legyen. Azt nem fogom elvárni, hogy ha mondjuk 60 kiló volt, amikor megismertem, akkor egy idő után fogyjon le 50-re, de a 60-at tartsa meg.
2010. júl. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
96%

A férjed egy tapló.

Ezen nem tudok szépíteni. 18 kg híztam terhesség alatt, 5 még mindig rajtam van, persze látványosan a hasamon.

Előtte nádszálkisasszony voltam, most mint egy 4 hónapos kismama. De csak engem zavar. A férjemet érdekes nem. Sőt, alig bírta kivárni a "kötelező" 6 hetet szülés után, én meg néztem, hogy "megbolondult tán, hogy így is kíván hurkákkal, meg csöpögő cicikkel?". És igen.

A férjed teljesen leépíti maradék önbizalmadat is. Legszívesebben írnám, hogy válj el, de ezt csak írni könnyű. Ha nagyobb lesz a baba, kezdj el törődni magaddal aranyom, új rucik, kozmetikus, fodrász...Neked lesz jobb, az önérzetednek! És figyeld meg hány pasi fordul meg utánad az utcán a kerek idomaid látványára! ;)

2010. júl. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
92%

:-( sajnálom!


sok férfi akkor piszkálódik, ha saját magának van önértékelési zavara! engem is piszkáltak már hogy nagy a seggem, na én 50kiló vagyok!!azt mégis! Pfff


ahogy írod, abszolút nem vagy kövér, de fogyj magad miatt, ne miatta!! öltözz csinosan stb, mozdulj ki, a babával pláne ilyen jó időben, akár mindnehova magaddal viheted sokan így csinálják pl barátnőzni, étterembe, parkba, játszótérre, szabadtéri rendezvényekre. rengeteg férfinak fogsz tetszeni ami visszaadja az önbizalmad,

elég egy új frizura, pár új ruha, nem kell, hogy drága legyen.


kéne valami program vagy társaság neked, ami babával is megoldható!! pl többi anyukával, ilyenek...?


otthon se mászkálj pl szakadt tréningalsóba meg zsíros hajjal... és tojj rá, mit mond a férjed, nem hiszem, hogy ő olyan tökéletes... remélem észbe kap :-(

2010. júl. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
93%
Hát elég bunkó a férjed. Menjen fusson ő. Szégyellhetné magát. Bocsi, de azért ez a súly egyáltalán nem sok, szerintem ezt hívják nőiesnek. Nekem is volt így, hogy eleinte poénból mondogatta, hogy így ekkora vagy meg úgy, egyszer meguntam és akkora cirkuszt csaptam, hogy csak na. Főleg ha még szoptatsz. Szégyellje magát a párod :(
2010. júl. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
93%
Hallod tényleg bunkó! Én is férfi vagyok, de bátyám is ilyen. Új barátnőjét ő is festetettné átfele vele a haját meg fogyjon le, hogy a volt barátnőjére hasonlítson. Persze ezt ő nem mondja neki de mi látjuk hogy hasonlít is rá és ezt akarja. Idióta sok bunkó csávó. Mikor ott volt nem kellett neki, most meg megbolondul érte és más embert is tönkretesz, becsap.
2010. júl. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
94%

ha már a futásról bezsélünk, akár "ellene" is fordíthatod.


nem tudom merre laksz, de keres futótársakat, nem baj, ha férfi és nem nő! pl ha van a közelben konditerem, vagy szabadidőközpont ahova ki lehet tenni, vagy a neten keresni.


férjed kezébe nyomod a babát, és elmész futni!!! :-D vagy kondizni. ő akarta...

2010. júl. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

kedves első. nem hagytam el magam, csak szoptatok. :)

kedves második. kozmetikushoz rendszeresen járok most is, a hajamat is csináltatom... új ruhát is vettem már, de pff... észre sem vette. a hálószobai dolgok meg... kéthetente egyszer ha sikerül valami. mindent elkövetek, mellfeszesítő zselé, hideg zuhany, terhesség utáni krémek, és az étkezések...

majd csak lesz valahogy :)

2010. júl. 13. 11:29
 8/37 anonim ***** válasza:
94%

Ne haragudj azért amit mondok, de a férjed egy nagy bunkó. Egy ilyen ember nem érdemeli meg hogy gyereket szültél neki.

Így ismert meg, ne utána panaszkodjon, a másik meg hogy exnők képeivel, haverok nőivel előhozakodni a legnagyobb bunkóság a világon. Ha szerelmes vagyok, akkor úgy szeretem a párom ahogy van és eszembe nem jut más nőkre ránézni sem, nemhogy előhozakodni velük hogy milyen jók.

Szánalom a férfinemre nézve az ilyen ember. Mutogatnálak inkább büszkén az utcán, hogy még szülés után is milyen jól nézel ki..

Sajnálom, de azt kell mondanom, hogy nem érdemel meg téged és nyugodtan mutasd meg neki a válaszom.


25/f

2010. júl. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
92%

így van, ahogy vki írja! Menj el kondizni, futni és tedd a kezébe a babát, hogy "tessék szívem, most én lemegyek kicsit mozogni, lefejt tejcsi a hűtőben". Egy rossz szava nem lehet!:)

Nekem még spec. az az undorító, ha vki az exbarátnője alakjával jön. (Akkor miért nem vette el azt ugye?)

2010. júl. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:

Köszönöm Nektek a válaszokat!!! Nagyon rendesek vagytok! Ritka az ilyen,mert itt is elég sok bunkó császkál.

Elkövetek mindent, hátha esetleg menthető még. de az tényleg zavar, hogy az exéhez mér... már szóvá tettem neki, és vhogy mindig kitért előle, és lehurrogott, hogy ez nem így van. na de hát a vak is látja...

2010. júl. 13. 11:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!