Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennek már ásó, kapa. Miért...

Ennek már ásó, kapa. Miért ilyenek a pasik?

Figyelt kérdés

Nem tudom van- e még valaki így... de biztosan.. problémám:

világ életemben nem voltam egy nádszál kisasszony, 157cm magas vagyok, és 57 kg voltam mindig. Panasz nem volt rám, annyi barátom lehetett volna, ahányat csak akartam. de mindegy. megismerkedtem a férjemmel, eleinte minden tök jól ment. aztán az esküvő után már megjegyzéseket tett arra, hogy fogynom kellene. eleinte viccesnek tartottam, nevettem rajta jókat. aztán egyre komolyabbá vált a dolog, előkerültek az ex barátnő képei, aki persze tökéletes alakkal rendelkezett, feszes álló mellekkel, és jöttek a "baráti barátnők" a havernők, akik, hú de jól néznek ki megjegyzéseket kaptak, meg, hogy hú, ahhoz képest milyen trampli volt de krva jó most. persze van köztük egy olyan alkatú mint amilyen én voltam, és állandóan tehenezték..na gondolhatjátok, már akkor elkezdtem depizni.aztán teherbe estem, jöttek a plusz kilók, a férjemtől a fintorok. szülés után rosszabb lett.. már 6 hónapos a babánk, és egyfolytában azt hallgatom,mikor fogyok már le, meg menjek akkor naponta több kmet futni és ilyenek. pedig csak a csípőm szélesedett kicsit, minden más a régi. Én olyan vagyok, hogy csak akkor fogyok, ha hetekig nem eszek semmit, csak kétnaponta egy magvas zsömlét. de hát a pici mellé kell az energia, 24ből 20at talpon vagyok. megjelenni se akar már nagyon velem,nagyon úgy érzem, ez a vég felé vezet, bár részéről sztem már vége... férjem 26 én 22... Van valaki így? vagy volt? mit tehetnék? teljesen kétségbe vagyok esve..


2010. júl. 13. 11:18
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
40%
Hát ezért kell meggondolni azt az esküvő dolgot..
2010. júl. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
92%

Nézd, én 164 cm vagyok, 60 kiló, és nem vagyok kövér :) dehogy, eddig minden barátom szerint nagyon szuperul nézek ki. Szóval te sem lehettél annak idején kövér!!!!! az más kérdés, hogy ezek szerint a férjednek az anorexiás lányok jönnek be (sértésen kívül) de ez az ő magánügye, akkor minek vette el nem igaz?


figyelj, nekem más problémám volt korábban, nekem sokszor jöttek kis patik a homlokomra, orromra... persze ezt is lehetett kezelni, alapozó ilyesmi, de elég periodikus volt. semmilyen kence nem használt persze :) volt olyan barátom aki kinevetett, hogy ezen aggódom, volt aki azt monda ne izguljak, majd kinövöm. ezek a jó pasik. aztán volt olyan aki ismerkedés után nem sokkal elkezdett ezen problémázni. nos én nem tudtam mit kezdjek ezzel a dologgal, mert magam szerint nem voltam csúnya, de azt sem akartam hogy kisebbségi érzést plántáljon belém az ilyen hapsi, úgyhogy megkérdeztem egy-két régebbi barátomat, hogy mi az őszinte véleményük. mindegyik azt mondta hogy az ilyen pasi hülye és hogy azonnal hagyjam ott... Szóval igazuk is volt :)


Nos a te helyzeted persze más, mert már van a gyerek. Viszont fiatal is vagy, és nagyon nem tesz jót, és rendkívül szánalmas is ha ilyen marhasággal zaklat téged, mármint hogy neki nem vagy elég szép, és ráadásul a volt nőjével példálózik. Azt hiszem, én már elég tapasztalt vagyok, és mondjuk én megtehetem, mert elég jól keresek, szóval én már lapátra tettem volna őnagyságát :) de ezt neked kell tudnod. magától soha a büdös életben nem fog megváltozni, mindig szekírozni fog ezzel, ezt garantálom. Neked meg ez mindig egy tüske lesz. ez is biztos.


Mert van a normális, építő jellegű kritika, amit meg kell tenni a másik felé. Teszem azt, ha tényleg híztál, akkor az egészségedre hivatkozva tényleg tornászni kell, és nem baj ha ezt mondja. viszont ő nem ezzel jön, hanem hogy nem vagy számára így vonzó... hát most erre mit lehet mondani nem igaz? a pasi fölényben érzi magát veled szemben, tudja hogy terrorizálhat ilyenekkel, mert nem mered otthagyni, mert szereted őt és mert van a gyerek. Amíg ez a felállás van, addig ő ezt ki is fogja használni. Persze, elképzelhető hogy megunta a házasságotokat. van ilyen is, csak akkor sem az a megoldás hogy a másikat bántom, hanem hogy külön megyek, és akkor a jó kapcsolat még megmaradhat. Aztán vannak olyan férfiak is, akik azért b@szogatják a másikat, mert azt akarják hogy a nő rúgja ki őket, mert ők gyávák hozzá.


szóval a tanácsom hogy kérdezd meg a szüleidet, hogy mehetsz-e hozzájuk, és hajlandók-e segíteni. ha igen, és megoldható a gyerekfelügyelet, akkor valami munkát is találhatnál, és én tuti elmennék.


Ja és még egy, nehogy azt hidd ,ha fogynál minden megváltozna :) áááá, akkor más kifogást keresne. úgyhogy ezért nem érdemes minden óhaját kiszolgálni. komolyan... csak akkor nősz a szemében, vagy legalább van esély, ha függetleníted magad tőle, és neki kell megdolgozni azért hogy a kegyeidbe visszafogadd.


31/N

2010. júl. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
92%

Hát ja, én is attól félek, hogy ez a "fogyás" dolog csak egy üres kifogás a részéről. Akit szeretünk, azt pattanásokkal, donga lábbal, 3 karral, terhességi plusz-súlyokkal is elfogadunk.

Nem kell egy nőt az egekig magasztalni, hogy szült (bár sok pasit tennék oda a helyünkre szüléskor...), de a gyereknevelés, meg a kezdeti aggódások-éjszakázások kiveszik az erőt egy anyából. Pont hogy erősíteni kellene, nem gyengíteni a kapcsolatot...Á! az ilyen pasikat nem tudom megérteni, nem tehetek róla...szánalom....

2010. júl. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:

11:54-es. milyen igazad van. egyébként én is erre gondoltam legelőször, hogy kirakom. de itt a baba.. aztán jött az, hogy hazaköltözöm kicsit, hátha észbekap...

egyszer elmentünk közösen szórakozni a barátaival( mert nekem itt nincsenek barátaim, 300kmről költöztem hozzá) és egyik vett bnőjének egy szál rózsát. akkor elkezdtek cikizni, h én miért nem kapok, nincs rá pénz, válság van stb. Erre ő csak annyit mondott, minek neki, már a feleségem. de hát akkor már meg volt a gyerek...

2010. júl. 13. 11:41
 15/37 anonim ***** válasza:
100%
Az a nagyon érdekes, hogy én telt vagyok, a barátom viszont erősen három számjegyű volt:-). Ő folyton tett valami megjegyzést a súlyomra, meg hogy "mi" ilyenek-olyanok vagyunk, tehát egy kategóriába sorolt magával, pedig sokkal nagyobb darab, mint én. Szépen alá is ásta az önbizalmamat, pedig én egy negatívb megjegyzést sem tettem az ő sokkal jelentősebb túlsúlyára.
2010. júl. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:
11:34, bocsi.. elnéztem:D
2010. júl. 13. 11:42
 17/37 anonim ***** válasza:
89%

én ezzel úgy vagyok ha a párom nem fogad el olyannak amilyen vagyok akkor nem is szeret igazán. ha jól értem most is 57 kg vagy? vagy azóta több? na de a lényeg , nem vagy kórosan elhízott, csak van rajtad pár plusz kg. ha a férjed emiatt így viselkedik akkor nem szeret igazán..:(

én normál majdhogynem vékony vagyok (régen viszont elég duci voltam) mutattam képet magamról az akkor időkből és kérdeztem a páromat hogy zavarná e ha esetleg megint így meghíznék (nem szándékozom :) ) erre azt mondta, hogy akkor is gyöngyörű voltam és őt nem zavarná, mivel a személyiségem ugyan az lenne, sőt lehet hogy örülne is hogy lenne több mindent fogni rajtam :)

én azt tanácsolom, hogy ha fogyni akarsz akkor azt csak magadért tedd!! ne akarj megfelelni másnak, mert akkor egész életedben boldogtalan leszel.

2010. júl. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
41%
Azért azt erős kijelenteni, hogy ha valakinek egy rossz tulajdonságát(értsd elhízást) nem fogadjuk el mosolyogva, akkor már nem szeretjük. Az ő érdeke is hogy normál testsúlyt érjen el, mert úgy egészséges. Szóval ha az látnám, hogy az asszony már 15 kilót felszedett, és nem tervezi a leállást, én is szóvá tenném.
2010. júl. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:
most 65 kg vagyok... szóval még most se vagyok olyan vészes, hogy úúúúúúúúúúúúr isteeeeeeeeeeeeeen hívjuk a greenpeace-t...
2010. júl. 13. 11:56
 20/37 anonim ***** válasza:
100%
Én tőled pár évvel fiatalabb vagyok, 19 éves, lassan 20, menyasszonya vagyok, tőled jóval magasabb, és nehezebb( 173cm/76kg) nem vagyok vékony, de jól eloszlik rajtam, kivéve a hasamon.A párom cikizett, hogy puding pocakom van, kinevettem..aztán mindig mondogatta, elkezdett idegesíteni, nagy balhét csaptam belőle, mondtam neki, hogy ha nem tetszik, kereshet magának mást. Nem így lett, gyökerestől megváltozott, rá egy jó két hónapra pedig eljegyezett.ha minden jól megy, jövőre lesz az esküvőnk, eddig arról egy szót nem akart hallani, hogy esküvő, meg hogy gyerek, most meg mint akit kicseréltek. Érzem rajta, hogy szeret, meg nálunk első, hogy mindent megbeszélünk.. ajánlom, hogy beszélgess el vele, ha nem juttok semmire, akkor meg próbálj elköltözni onnan, mert így nem lesz jó vége. Egyrészt elássa a bizalmad, másrészt tönkremegy teljesen a kapcsolatotok, és te meg maradsz egy gyerekkel a "semmibe".
2010. júl. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!