Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennek már ásó, kapa. Miért...

Ennek már ásó, kapa. Miért ilyenek a pasik?

Figyelt kérdés

Nem tudom van- e még valaki így... de biztosan.. problémám:

világ életemben nem voltam egy nádszál kisasszony, 157cm magas vagyok, és 57 kg voltam mindig. Panasz nem volt rám, annyi barátom lehetett volna, ahányat csak akartam. de mindegy. megismerkedtem a férjemmel, eleinte minden tök jól ment. aztán az esküvő után már megjegyzéseket tett arra, hogy fogynom kellene. eleinte viccesnek tartottam, nevettem rajta jókat. aztán egyre komolyabbá vált a dolog, előkerültek az ex barátnő képei, aki persze tökéletes alakkal rendelkezett, feszes álló mellekkel, és jöttek a "baráti barátnők" a havernők, akik, hú de jól néznek ki megjegyzéseket kaptak, meg, hogy hú, ahhoz képest milyen trampli volt de krva jó most. persze van köztük egy olyan alkatú mint amilyen én voltam, és állandóan tehenezték..na gondolhatjátok, már akkor elkezdtem depizni.aztán teherbe estem, jöttek a plusz kilók, a férjemtől a fintorok. szülés után rosszabb lett.. már 6 hónapos a babánk, és egyfolytában azt hallgatom,mikor fogyok már le, meg menjek akkor naponta több kmet futni és ilyenek. pedig csak a csípőm szélesedett kicsit, minden más a régi. Én olyan vagyok, hogy csak akkor fogyok, ha hetekig nem eszek semmit, csak kétnaponta egy magvas zsömlét. de hát a pici mellé kell az energia, 24ből 20at talpon vagyok. megjelenni se akar már nagyon velem,nagyon úgy érzem, ez a vég felé vezet, bár részéről sztem már vége... férjem 26 én 22... Van valaki így? vagy volt? mit tehetnék? teljesen kétségbe vagyok esve..


2010. júl. 13. 11:18
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
kedves utolsó tervezem a fogyást,és nem híztam szülés óta egy dekát sem. szóval nálam nincs ez a "leállás"/leállítás dolog, mert nem híztam szülés óta. sőt, ellenkezőleg. fogytam. de ha agyon vernek sem leszek 57 kg tól kevesebb, mert próbáltam anno is kevesebb lenni, de az istennek nem sikerült.
2010. júl. 13. 11:58
 22/37 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 168cm magas vagyok és 55kg. Nekem inkább a fenekem erősebb, ezért rendszeresen futok. A párom néha napján így is megjegyzi, hogy mekkora a fenekem. Hidd el, ha szuper alakod lenne akkor más indokkal piszkálna. Sajnos vannak ilyen férfiak. Inkább jelezd neki, hogy mennyire tud fájni.
2010. júl. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
87%

Ma 11:49!

Milyen elhízását? Az hogy van rajta pár kg??

Az a baj, hogy a nagy testkép-imitálás közben (fogyókúrás ételek/italok, diéta) elveszik a lényeg. Ne legyél kövér, mert....De pont azok érzik magukat kövérnek, akiknek max. 2 hétig kevesebb kajcsit kellene enni, és újra formába jöhetnek- HA nem cikiznék őket folyton!!

A valódi bálnák meg a Mekit nyomják. Na ez a nem mindegy.

2010. júl. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
100%

Ha legközelebb ezzel jön, nézz a szemébe nyugodtan és jelentsd ki: "minek, hiszen már a férjem vagy".


És ahelyett, hogy a tusoló alatt extra mennyiségű=egészségtelenül sok időt töltenél az ilyen-olyan krémekkel, görgőkkel, foglalkozz inkább a piciddel, játssz vele, ringasd. Ne hagyd, hogy a férjed zavara nálad okozzon becsavarodást!


Amint írtad, nem szedtél fel vészesen sokat és ahogy leállsz a szoptatással, minden bizonnyal vissza is tudsz majd fogyni a jól megszokott súlyodra. Ne magadat boncolgasd, hanem a férjedet, hogy mi okozza nála ezt a becsípődést. Valamiért megtetszettél neki, megszeretett annyira, hogy el is vett, akkor most mi változott nála? Új környezetbe került, ahol a hosszú combú 90-60-90 a feleségnek való? Vagy a haverjai szivatják, mikor te nem hallod és úgy érzi alulmaradt, de visszavágni gyáva, kiállni melletted gyáva, inkább téged piszkál, mert csak ehhez van mersze? Tippelgetek csak.

26 évesen még annyira fiatal, felszed minden környezeti hatást: egy senki vagy és a boldogtalanság garantált, ha nincs szuperautód, szupermodell feleséged, szuperházad, szuperkütyük tömkelege a zsebedben - ez folyik mindenhonnan, és nem könnyű épp ésszel ellenállni és nem beszopni a marhaságot. Na, jó hosszú lettem, bocs :D

32/n

2010. júl. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem is, mert én a levegővételtől is hízom, a Mekiben meg sokszor vékony lányok tömik az agyukat...
2010. júl. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
35%
Nem bántani szeretnélek, de szerintem egy kicsit elkapkodtátok azt a gyerkőcöt, főleg ha még nem is voltál benne biztos.
2010. júl. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:
kedves utsó. én biztos voltam benne,és ő is, hogy akarjuk. sőt. ő még csak igazán. Másrészről 3 év után házasodtunk össze, három éve vagyunk házasok. és nem mert én akartam, ő volt odáig meg vissza, hogy házasodjunk. a gyereket egyikőnk sem bánja!
2010. júl. 14. 14:25
 28/37 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam végig, de szoptatás alatt eszedbe ne jusson fogyókúrázni. A 6 hónapos baba még pici, nagy szüksége van az anyatejre, ameddig lehet. Az egészsége mégiscsak fontosabb... Ha jól tudom, sportolni sem lehet ilyenkor, mert elapad a tej, ugye? (Ebben nem vagyok biztos, de úgy hallottam, nekem még nincs babám.)

Szerintem ez meg lehet mondani egy értelmes férjnek. Mindennek megvan a maga ideje. Unakaöcsém több mint 1 évig szopott, húgom utána fogyott le, 9 hónap alatt, 15 kilót. Sajnos ez ezzel jár, a férjed nem tudta? Ő is akarta a gyereket, nem? Akkor a következményeket is viselnie kell, és ez is hozzá tartozik.

A nagyobb baj az, hogy a férjed az önbizalmadat is taccsra vágja, és a házasságod nem pár kiló miatt fog tönkremenni, hanem azért, mert jó kapcsolatra csak egészséges személyiséggel képesek az emberek. Önbizalomhiányosan nem.


Ne pánikolj, hanem ezeket mondd el neki. És... a gyerek az övé is. Ne vállalj 20 órát, amikor hazaér a munkából vegye ki a részét, te meg menj el sétálni (az nem árt, viszont mozgás), legfőképpen AZÉRT, hogy érezze, milyen az, amikor te az ő kedvéért magaddal vagy elfoglalva (mondd, hogy a fogyókúra miatt mész), és a gyerek rád marad. Mert a gyerekkel lenni egész nap sem egyszerű, és nem csak a nő dolga. Tapasztaljon ő is. Egyedül! Ne félj, nem lesz kedve cseszegetni a kilóid miatt.

2010. júl. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
67%
sajnálom őszinte leszek,ha az exe -hez hasonlit,hát akkor ott nagy baj vn,lehet neki még mindig az ex kell,és te csak ex potló vagy babástól.
2010. júl. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
87%
Tudom,h sokan írtak már,de muszáj nekem is leírnom a véleményem... a Férjed egy szemét bunkó alak. Egyzserűen nem értem az ilyen embereket... A szerelem pont arról szól,h úgy szeretjük a másikat,ahogy van,és annyira,amennyire csak tőlünk telik. Persze,az nem jó,ha az egyik fél elhagyja magát,de nálad szó sincsen ilyenről,és én a helyedben erősen elbeszélgetnék a férjeddel erről. sztem ezzel a súllyal kifejezetten jól nézhetsz ki,és nem viccből írom,hanem ez aránylag jó telljesen!!
2010. júl. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!