Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy sosem...

Miért van az hogy sosem büszkék rám? Szerintetek jó az ilyen szülő?

Figyelt kérdés
A szüleim sosem elégedettek velem,nekem pedig kezd az önbecsülésem eltűnni.Megcsinálni neki minden házimunkát,ő még is piszkál minket minden egyes nap.Ha elmegyek dolgozni,és a legjobb dolgozó vagyok....sosem örül neki abba is mindig beleköt.Ő semmit se csinál itthon.max egy hónapba egyser ha feltakarít,és még azért is hümmög,ja és abba is mi segítünk neki.Semmibe néz minket,és azzal jön,hogy mert itt lakunk nagyok vagyunk.Szerintem ez undorító.Alig várom ,hogy elköltözzek itthonról...kérlek adjatok valami tanácsot,már nem bírom itt velük.(apával,anyával)Sosem kapok elismerést és ők is mindig kihasználnak.utálom őket.
2010. júl. 12. 22:49
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
lány vagyok,és sajnos még csak 16 éves.rengeteg dologot rámzúznak,és e miatt nem úgy tanulok,ahogy azt egy két éve:(jó tanuló voltam.én és a nővérem takarítunk de ha ő besokall csak én csinálom:'( főzök heteket,porszívózok,és el sem mehetek senkivel(mert 1 nem engednének,és nincs is már kivel)a barátomma már 2 éve együtt vagyunk,hozzá nem akaro költözni,félek hogy megromlana a kapcsolat a sok együttléttől,bár már tudjuk nem.Volt hogy elszöktem itthonról.:(sok stressz és kiszaladtam az útra,a barátom ott rángatott vissza hogy ne csináljam...:(
2010. júl. 13. 17:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!