Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy sosem...

Miért van az hogy sosem büszkék rám? Szerintetek jó az ilyen szülő?

Figyelt kérdés
A szüleim sosem elégedettek velem,nekem pedig kezd az önbecsülésem eltűnni.Megcsinálni neki minden házimunkát,ő még is piszkál minket minden egyes nap.Ha elmegyek dolgozni,és a legjobb dolgozó vagyok....sosem örül neki abba is mindig beleköt.Ő semmit se csinál itthon.max egy hónapba egyser ha feltakarít,és még azért is hümmög,ja és abba is mi segítünk neki.Semmibe néz minket,és azzal jön,hogy mert itt lakunk nagyok vagyunk.Szerintem ez undorító.Alig várom ,hogy elköltözzek itthonról...kérlek adjatok valami tanácsot,már nem bírom itt velük.(apával,anyával)Sosem kapok elismerést és ők is mindig kihasználnak.utálom őket.
2010. júl. 12. 22:49
1 2
 1/11 anonim válasza:
Nézd nekem is ilyenek voltak a szüleim =( de el magyaráztam nekik hogyha nem segítetek semiben csak vagytok mint lópénisz a hidegvízben akkor nekem is nehéz lessz =( és így a házimunkaában stb segítettek meg meg is dicsértek azért hogy jólvan ügyes vagy jó lesz stb én még mindig velük élek mert tanulok de én is alig várom hogy elköltözzek 19/F
2010. júl. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor voltaképpen ugyan abban a cipőben járunk,de a külömbség az,hogy a te szüleid megértették,én is kértem tőlök segítséget.A válasza az volt rá...csináljam meg.És nehéz egyedül.Még csak 16 éves vagyok.
2010. júl. 12. 23:03
 3/11 A kérdező kommentje:
Messze még az elköltözés,messze van még a saját élet.Pedig már olyan jó lenne,eleinte megszokni nehéz lenne talán....de nem hiszem.
2010. júl. 12. 23:04
 4/11 anonim válasza:
értem hát igen akkor ez a tipikus már bocs semmit tevés :( de reméljük hogy sikerül megérteni velük én azt mondom neked hogy csináld amit megkérnek de ne szakadj meg benne és minden rendben lessza nah meg persze tanulj :) sok sikert :)
2010. júl. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Felejtsd el őket, vagy beleőrülsz..


kezdj új életet EGYEDÜL!!

2010. júl. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt szokták úgy nevezni, hogy ha 10 en a xarban ülnek, és te megpróbálsz kimászni belőle, egyből visszarántanak.


Felejtsd el őket, de tényleg, ha nem akarod, hogy az életed egy kudarc legyen!


És tudod miért mondom ezt?


Mert képzeld el, hogy most ez van, megteszel mindent és mégsem vagy jó, mi fog történni akkor ha majd számítanod kell rájuk, szerinted fognak segíteni? (pl első lakás, vagy kocsi, vagy egyetem, vagy összeköltözés a pároddal vagy akármi)


Jusztis keresztbetesznek majd !!!


Nekem is 75% ban ez vágta haza az életem, 25% ban meg a naívságom, és itt ülök 27 évesen egy rakás xaron a semmi közepén, nulla tőkével...


Mintha csak 17 lennék, és semmi kilátás, csak nagy remények...


Az ilyen szülők sosem fognak támogatni, csak kihasználják a naív szeretetedet irántuk..


Gondolkodj el ezen...

2010. júl. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

És néha már úgy hiszem, hogy arra is rájöttem miért van ez, azért van mert az ő életük is el lett bszva, vagy nem is törekedtek arra hogy jó legyen, és teher vagy nekik..

(gyakorlatilag a gyesért szültek vagy a tejjegyért, vagy mert a "haza" elvárta ((lásd én))



Lehet hogy az történik majd amit az első leírt, de nyugodj bele, hogy az első nehézségnél, vagy lehetőségnél ki fog bújni a szög a zsákból, és végetér a színjáték, és nagyot koppansz majd, nem fognak melletted állni...

2010. júl. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

próbálj velük beszélni és ha nem megy igí se figyelnek rád akk ,,sz*rd le " őket keress valami más ,,közösséget"ahol dicsérnek megbecsülik amit csinálsz

mondjuk kezdj el sportolni és ha sikeres vagy benne lesz siker élményed és a többiek tisztelnek érte és az edződ dicsér ha valamit jól csináltál

az én szüleim se dicsértek agyon de aztán elkesztem sportolni(már 1 éve csinálom ,dobó atléta vagyok)és azóta büszkék rám mint ha teljesen kicserélték volna őket

sok sikert szorítok : )

2010. júl. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
uhh ezt émg olvasni is borzasztó:/ nagyon sajnálom, hogy ilyen helyzetben vagy.. én azt mondom próbáld meg kibírni azt a "kis" időt amíg velük élsz, aztán pattanj meg (ha meg tudsz). amúgy fiú vagy vagy lány? és nincs aki melletted álljon? nagyszülők vagy ismerősök? esetleg barát/bnő?
2010. júl. 13. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Egy barátom van akihez odaköltözhetnék,a mamája megengedte,de csak akkor ha ő már elvégezte a sulit.BArátom nem örülne neki pedig,de nekem nagyon megérné.És jól is ismerem azt a barátot.Sajnos másom nincs...köszönhetően ezt is nekik.Örülök,és csodálom,hogy a barátom bírja őket.Már munkára is beiratkoztam suli közben is délutánra,minnél előbb jó jövőt,és külön életet akarok tőőlük:(nagyon nem jó,
2010. júl. 13. 17:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!