Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretném a bnőmet bemutatni...

Szeretném a bnőmet bemutatni a családnak hogyan tegyem? =)

Figyelt kérdés
Szerintetek hogyan mutassam be a bnőmet a családnak megyünk majd családi ebédre ott mutassam be a családnak ?
2010. júl. 12. 22:46
 1/10 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2010. júl. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
19/F
2010. júl. 12. 22:51
 3/10 anonim ***** válasza:

szerintem beszéld meg velük.

lehet, hogy nem örülnének, ha váratlanul odavinnéd, de ha előtte szólsz, hogy hoznád, biztos nem csinálnak belőle ügyet.

viszont, ha a családi ebéd dolgot szentnek érzik, akkor csak egy hétköznap délután mutatsd be. aztán mikor már jobban megismerték, biztos meghívhatod ebédre is.

2010. júl. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az ebéd nem igen szent mer kikapcsolódás lenne meg már mondtam nekik hogy mi lenne ha ? és mondták hogy persze nyugodtan legalább mi is megismerjük mer mindig csak képen láttak... csak az a gondom hogy hogyan mutassam be nekik nagyon parázok hogy mit fognak hozáá szólni...
2010. júl. 12. 23:01
 5/10 anonim ***** válasza:
Sztem próbálj meg előtte véletlenül összehozni egy találkozást, az utcán. Ha megy majd a kislány az ebédre, legalább lesz már ismerőse, akit köszönthet.
2010. júl. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nővéremmel nagyon nagy bnők szóval ezzel gond nem lehet :D csak anyu meg apu ilyen régi módiak és nem tudom milyen kérdéseket fognak kérdezni és ettől parázok :( inkább külön is élünk a családtól elég messze...
2010. júl. 12. 23:08
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha régimódiak a szüleid nem valószínű, hogy zavarba ejtő kérdéseket fognak feltenni.. Ilyen teljesen átlagos dolgokra fognak rákérdezni pl. hol és mit tanul, van -e testvére, mivel foglalkoznak a szülei... Tőlem legalábbis eddig ilyeneket kérdeztek az első találkozás alkalmával az eddigi barátaim szülei.

19/L

2010. júl. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Remélem igazad lesz =)
2010. júl. 16. 23:59
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is. Tök jófejek így ahogy leírtad. Nem lesz baj;)
2010. júl. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy mindenki zavarban lesz, nálunk is ez volt, engem egy vacsin (étteremben) mutatott be a barátom a szüleinek és nagyon izgultam előtte. de nem volt semmi gáz kérdés, és akkor se, amikor én mutattam be őt az én szüleimnek, bár akkor kicsit oldottabb volt a hangulat, mert ilyen kisebb helyi rendezvényen voltunk.
2010. júl. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!